اخبار شهرستان پاکدشتاخباردر استان

کم کاری نانوایی های پاکدشت برای عدم کیفیت نان پذیرفتنی نیست

پاکدشت- سرپرست فرمانداری پاکدشت با بیان اینکه در زمینه تأمین نان به عنوان قوت غالب مردم نباید مماشات شود، گفت: کم کاری نانوایی های پاکدشت برای عدم کیفیت نان پذیرفتنی نیست.

به گزارش شجرنیوز از پاکدشت، فاضل کارخانه  سرپرست فرمانداری پاکدشت، در جلسه کارگروه آرد و نان پاکدشت که با حضور ارجستانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری، فکری بخشدار مرکزی، مونسان بخشدار شریف آباد و اعضای کارگروه آرد و نان برگزار شد، با بیان اینکه در زمینه تأمین نان به عنوان قوت غالب مردم نباید مماشات شود، ادامه داد: حقوق شهروندان در بخش آرد و نان از نظر کیفیت محصول و نیز نحوه توزیع و عرضه آن باید به صورت جدی مورد توجه و حمایت قرار گیرد.

کارخانه گفت: توجه به کیفیت و بهداشت نان باید در سرلوحه کاری نانوایان قرار گیرد و در این زمینه هیچ گونه کم کاری پذیرفتنی نیست.

وی با بیان اینکه نظارت و بازرسی از نانوایی‌ها باید مستمر و اثر بخش باشد، افزود: در زمینه آموزش متصدیان نانوایی‌ها در زمینه بهداشت باید بهتر عمل شود تا آنجا که مراکز بهداشت، کیفیت نان پخت شده را تأیید کنند.

سرپرست فرمانداری پاکدشت با اشاره به اجرای گشت مشترک نظارت و بازرسی نانوایی‌ها بیان کرد: پس از بازرسی و تذکر، در صورت تکرار تخلف، نانوایی‌های متخلف، با کسر سهمیه و یا قطع سهمیه آرد، پلمب و برخورد قانونی مواجه خواهند شد.

کارخانه گفت: صدور مجوز نانوایی‌ها بر اساس جمعیت و شرایط منطقه بوده و ضمن نظارت بر توزیع سهمیه آرد نانوایی‌ها، در صورت نیاز به احداث نانوایی در مناطق پر جمعیت نسبت به سیر مراحل قانونی در این راستا اقدام خواهد شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.