اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

فروش آپارتمان در پرند به ‌قیمت تهران

آپارتمان ۶۵ متری در پرند حدود یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون فروخته می‌شود. یعنی تقریبا متری ۱۹ میلیون. گران‌تر از ارزش خانه در پنج منطقه تهران!

فروش آپارتمان در پرند به ‌قیمت تهران

فروش آپارتمان در پرند می‌تواند در برخی فاز‌ها با قیمتی نزدیک به خانه‌های جنوب تهران انجام شود هرچند واحد‌هایی وجود دارند که قیمت آن‌ها به‌ازای هرمترمربع سه، چهار میلیون تومان است. در فاز صفر پرند که تراکم جمعیت نسبت به سایر فاز‌ها کمتر است و ساکن‌ها به امکانات رفاهی سریع‌تر دسترسی دارند، ارزش برخی از آپارتمان‌ها تقریبا متری ۱۹ میلیون تومان برآورد می‌شود؛ گران‌تر از مناطق ۱۶، ۱۷، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ تهران. طوری که برای فروش واحد ۶۵ متری رقم یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را پیشنهاد می‌دهند.

قیمت آپارتمان‌های یک‌خوابه در پرند

به گزارش شجزنیوز به نقل از  فرارو، فروش آپارتمان در پرند برای واحد‌های یک‌خوابه از ۳۰۰، ۴۰۰ میلیون تومان آغاز می‌شود و این رقم می‌تواند از یک میلیارد تومان فراتر برود. آپارتمان ۶۰ متری نوساز در فاز شش پرند ۳۰۰ میلیون تومان آگهی شده است. این آپارتمان بدون آسانسور، پارکینگ و انباری فروخته می‌شود و در طبقه دوم واقع شده است. واحد ۶۰ متری دیگری با عمر بنا شش سال ۵۰۰ میلیون تومان به‌فروش می‌رسد و این یکی به آسانسور و انباری مجهز است. در فاز دو واحد ۶۸ متری با یک اتاق خواب به‌قیمت ۷۵۰ میلیون تومان تحویل مشتری داده می‌شود.

باوجود قرار گرفتن واحد در طبقه سوم، آسانسور ندارد و بدون پارکینگ و انباری فروخته می‌شود. ۱۰ سال از زمان ساخت واحد می‌گذرد و حوالی میدان استقلال قرار گرفته است. در فاز صفر معمولا قیمت خانه بیشتر از سایر مناطق پرند است و می‌تواند با برخی از نقاط تهران برابری کند. مثلا واحدی ۶۵ متری در این منطقه از پرند یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان فروخته می‌شود؛ متری ۱۸ میلیون تومان.

یعنی برابر با قیمت مسکن در منطقه ۱۹ و بیشتر از مناطق ۱۸ و ۲۰ تهران. این واحد سال ۹۹ ساخته شده، طبقه سوم قرار گرفته و آسانسور، انباری و پارکینگ دارد. واحد ۷۰ متری دیگری در این محدوده ۹۱۵ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است. عمربنا این واحد ۱۳ سال است، طبقه دوم قرار گرفته، اما آسانسور ندارد.

مشخصات آپارتمان‌های یکخوابه در پرند

موقعیت

متراژ عمر بنا امکانات قیمت
فاز شش ۶۰ متر یک سال ۳۰۰ میلیون تومان
فاز پنج ۶۰ متر شش سال آسانسور و انباری ۵۰۰ میلیون تومان
فاز دو ۶۸ متر ۱۰ سال ۷۵۰ میلیون تومان
فاز صفر ۶۵ متر دو سال آسانسور، انباری و پارکینگ یک میلیارد و ۱۷۰ میلیون تومان
فاز صفر ۷۰ متری ۱۳ سال انباری و پارکینگ

۹۱۵ میلیون تومان

قیمت آپارتمان‌های دوخوابه در پرند

فروش آپارتمان در پرند برای واحد‌های دوخوابه که آگهی شدن‌اند از حدود ۳۰۰ میلیون تومان آغاز می‌شود. یکی از آپارتمان‌های مسکن مهر این شهر با قیمت ۲۸۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این واحد ۸۴ متری در طبقه سوم واقع شده و با آسانسور، انباری و پارکینگ مجهز است. واحد ۸۵ متری با دو اتاق خواب در ۳۰ در پرند – ۳۰ کیلومتری اتوبان تهران قم- ۴۲۸ میلیون تومان فروخته می‌شود.

در طبقه سیزدهم آپارتمان ۱۷ طبقه قرار گرفته است. آپارتمان آسانسور دارد، اما خبری از انباری و پارکینگ نیست و یک سال از زمان ساخت واحد می‌گذرد. اگر با ۵۰۰ میلیون تومان دنبال خرید آپارتمان در پرند هستید، می‌توانید در فاز پنج روی واحد ۸۶ متری را با رقم ۴۹۵ میلیون تومان دست بگذارید. این واحد سال ۹۵ ساخته شده، طبقه دوم است، اما آسانسور، پارکینگ و انباری ندارد. در فاز دو واحد ۸۷ متری را با قیمت ۹۵۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته‌اند. این واحد هم با وجود قرار گرفتن در طبقه دوم آسانسور ندارد و بدون پارکینگ و انباری فروخته می‌شود.

در فاز صفر واحد ۸۹ متری با قیمت یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان به‌چشم می‌خورد. عمر بنا این واحد دو سال است و آپارتمان با انباری و پارکینگ فروخته می‌شود. این واحد در آپارتمان نسبتا لوکسی قرار دارد که مجهز به استخر، سونا، جکوزی و کارواش است. قیمت برخی از آپارتمان‌های فاز صفر پرند از خانه‌های مناطق ۱۸، ۱۹ و ۲۰ تهران که در جنوب پایتخت قرار دارند، بیشتر است. خانه‌ای دوخوابه با متراژ ۸۵ متر یک میلیارد و ۶۱۵ میلیون تومان آگهی شده است.

یعنی متری ۱۹ میلیون تومان که این عدد از متوسط قیمت خانه‌ها در مناطق ۱۵ تا ۲۰ تهران بیشتر است. واحد یک سال پیش ساخته شده و دارای پارکینگ، انباری و آسانسور است.

مشخصات آپارتمان‌های دوخوابه در پرند

موقعیت

متراژ عمر بنا امکانات قیمت
مسکن مهر ۸۴ متر یک سال آسانسور، انباری و پارکینگ ۲۸۰ میلیون تومان
فاز ششم ۸۵ متر یک سال آسانسور ۴۲۸ میلیون تومان
فاز پنج ۸۶ متر شش سال ۴۹۵ میلیون تومان
فاز دو ۸۷ متر ۱۵ سال ۹۵۰ میلیون تومان
فاز صفر ۸۹ متر دو سال پارکینگ، انباری و آسانسور یک میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان
فاز صفر ۸۵ متر یک سال پارکینگ، انباری و آسانسور

یک میلیارد و ۶۱۵ میلیون

گران‌ترین آپارتمان‌ها در پرند

فروش آپارتمان در پرند می‌تواند با ارقام بیش از دو میلیارد تومان انجام شود. واحد ۱۱۵ متری در فاز صفر این شهر که دارای دو اتاق خواب است، دو میلیارد و ۱۳۰ میلیون تومان آگهی شده است. یک سال از عمر بنا این واحد می‌گذرد و دارای آسانسور، انباری و پارکینگ است. واحد ۱۳۳ متری که فاز سه واقع شده، با قیمت دو میلیارد و ۶۰ میلیون تومان فروخته می‌شود. این یکی هم دو اتاق خواب دارد، یک سال پیش ساخته شده و به انباری، آسانسور و پارکینگ مجهز است. در فاز یک واحد ۱۳۵ متری وجود دارد که مالک قیمت فروش آن را دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعلام کرده است.

سال ۹۹ این واحد ساخته شده و دارای امکاناتی مثل آسانسور، انباری و پارکینگ است. همچنین آپارتمان ۱۵۰ متری در فاز یک برای فروش گذشته شده و قیمت آن دو میلیارد و ۵۵ میلیون تومان است. واحد طبقه اول اول است، انباری و پارکینگ دارد، اما در آپارتمان آسانسور وجود ندارد.

 مشخصات برخی از گران‌ترین آپارتمان‌های پرند

موقعیت

متراژ عمر بنا امکانات

قیمت

فاز صفر ۱۱۵ متر یک سال آسانسور، انباری و پارکینگ دو میلیارد و ۱۳۰ میلیون
فاز سه ۱۳۳ متر یک سال آسانسور، انباری و پارکینگ دو میلیارد و ۶۰ میلیون
فاز یک ۱۳۵ متر دو سال آسانسور، انباری و پارکینگ دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون
فاز یک ۱۵۰ متر ۱۲ سال انباری و پارکینگ

دو میلیارد و ۵۵ میلیون

 

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.