اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

۱۱ باند سارقان در غرب استان تهران متلاشی شد

جانشین نیروی انتظامی کشور گفت: ۱۱ باند سارقان در شهرستان‌های غرب استان‌ تهران دستگیر و ۱۴ میلیارد تومانی کالای قاچاق کشف شد.

۱۱ باند سارقان در غرب استان تهران متلاشی شد

به گزارش شجرنیوز، سردار قاسم رضایی ظهر امروز چهارشنبه در طرح کشفیات محله محور غرب استان تهران اظهار داشت: کسی که در جامعه هنجارشکنی کند باید بداند این جامعه قانون دارد و بازوان آن نیروی انتظامی است که تکیه گاه مردم و مظلومان است.

وی افزود: مردم و آرامش جامعه جزو خطوط قرمز نیروی انتظامی است و این مسئله پیام روشن به هنجازشکنان است که اگر دست از پا خطا کنند با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهند شد.

جانشین فرمانده انتظامی کشور در ادامه گفت: مردم غرب شهرستان‌های استان تهران در پاسداری از انقلاب اسلامی نقش به‌سزایی دارند که آرامش این مردم خط قرمز مردم است.

رضایی با بیان اینکه هنجارشکنی جایگاهی در جامعه ندارد ابراز داشت: در 48 ساعت گذشته نیروهای خدوم انتظامی غرب استان 300 محکومان فراری را دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده‌اند.

وی با اشاره به دستگیری 11 باند سارقان در غرب استان تهران ابراز داشت: 700 سارق در عملیات‌های پلیسی در شهرستان‌های غرب استان تهران دستگیر شده‌اند که اشرافیت خوب پلیس را نشان می‌دهد.

جانشین فرمانده انتظامی کشور با تأکید بر بازدارندگی قانون در مقابل مجرمان گفت: اراذل و اوباش به هیچ عنوان نباید احساس آرامش بکنند و دستگاه قضایی و قانون گذران در تشدید مجازات جرایم مختلف می‌توانند با قوانین جدید پلیس را در حفظ و آرامش جامعه یاری کنند و این مسئله از مطالبات به حق مردم است.

رضایی با بیان اینکه مردم از نیروی انتظامی انتظارات به‌جا و بالایی دارند عنوان کرد: با عهد و پیمانی که با شهدا و مردم بسته‌ایم اجازه هنجارشکنی به برهم زنندگان جامعه نخواهیم داد.

جانشین فرمانده انتظامی کشور در پایان به کشف 14 میلیارد تومانی کالای قاچاق در 48 ساعت گذشته در غرب استان تهران اشاره و خاطرنشان کرد: خودروهای هنجار شکن و شوتی باید در سریعترین زمان ممکن متوقف و اعمال قانون شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.