حوادثاخبارجامعه

آتش‌سوزی بامدادی در دربند جان پسر جوان را گرفت

پسر جوان در آتش‌سوزی بامداد امروز در منطقه دربند به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش شجرنیوز، ساعت 2 بامداد امروز دوشنبه دوازدهم تیرماه، ماموران پلیس از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک پسر جوانی را در آتش‌سوزی خانه‌ای واقع در منطقه دربند، به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.

با اعلام این خبر تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد پسر حدودا 17 ساله‌ای را مشاهده کردند که  براثر آتش‌سوزی فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد پدر، مادر و خواهر متوفی  توانستند با فرار از خانه جان خود را نجات دهند.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، اعضای این خانواده 4 نفره در خانه حضور داشتند که به دلایل نامشخصی آتش‌سوزی رخ داده و متوفی موفق نشده خودش را مانند بقیه از آتش‌سوزی نجات دهد که همین موضوع مرگ وی را رقم زده است.

پس از پایان تحقیقات میدانی در محل مورد نظر، قاضی جنایی به کارشناسان آتش نشانی دستور داد تا درباره علت دقیق این آتش‌سوزی تحقیق و نتیجه را اعلام کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد پسر جوان برای معاینات دقیق‌تر به  پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.