اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

استاندار تهران در شهرقدس: موانع تولید از طریق تسهیلات دولت رفع می‌شود

شهرقدس- استاندار تهران گفت: طبق برنامه‌ریزی برای سرکشی از میزان پیشرفت امور، امروز از مراکز تولیدی شهرستان قدس از جمله تولید لنت ترمز و تغییرات تکنیکی برای توسعه کارهای صنعتی بازدیدکردیم و توافق شد تا در مسیر تولید، موانع از طریق تسهیلات دولت رفع شود.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، علیرضا فخاری در حاشیه طرح دوشنبه‌های صنعتی و بازید از مراکز تولیدی شهرستان قدس اظهار داشت: در سفر امروز به شهرستان قدس مواردی با کمک بنیاد مستضعفان در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، ساخت مدرسه و کمک‌های معیشتی به قشر آسیب‌پذیر در دستورکار قرار گرفت.

استاندار تهران در مورد پساب تصفیه‌خانه شهرقدس اظهار داشت: بازگردانی پساب پیش‌بینی شده تا پساب را در چرخه مصرف مجدد بیاوریم و بخش عمده‌ای از این پروژه به نقطه قابل اطمینانی رسیده است، همچنین راه‌اندازی مدول دوم نیز در دستور کار قرار دارد.

فخاری در مورد حریم زمین‌های محمدآباد شهرستان قدس نیز خاطرنشان کرد: رعایت حریم در بخش‌های مختلف شورای عالی معماری و شهرسازی در حال بررسی است و در مورد محمدآباد نیز باید متناسب با جغرافیای منطقه باشد و منتظر جواب نهایی هستیم.

وی افزود: تکمیل طرح های نیمه تمام در دستورکار دولت قرار دارد و در این زمینه طبق جلسه‌ای که دیروز با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی داشتیم برای بیمارستان شهریار بودجه مناسبی مصوب شده و امید است تا هفته دولت این طرح تکمیل شود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.