اخبار شهر تهراناخباردر استان

اعلام سهمیه اقلام تنظیم بازار هیئت‌های مذهبی

تهران- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اشاره به فرارسیدن ماه محرم و صفر گفت: بیش از ۸ هزار تن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیئت‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.

به گزارش شجرنیوز از تهران، جبرئیل برادری صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به سهمیه اقلام تنظیم بازار ویژه هیئت‌های مذهبی گفت: با فرارسیدن ماه محرم و صفر، بیش از 8 هزار تن برنج، شکر، گوشت قرمز و مرغ بین هیئت‌های مذهبی تهران توزیع می‌شود.

وی با اشاره به تخصیص سهمیه تنظیم بازار اقلام و کالاهای ضروری ویژه محرم برای هیئت‌های مذهبی افزود: این کالاها شامل برنج، گوشت قرمز و شکر است.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران گفت: این اقلام به هیئت‌های مذهبی با معرفی‌نامه سازمان تبلیغات و امور مساجد برای اقامه عزای سیدالشهدا (ع) عرضه می‌شود.

برادری بیان کرد: این اقلام شامل 750 تن گوشت قرمز، 2650 تن گوشت مرغ، 3205 تن برنج و 1400 تن شکر است.

وی با اشاره به نحوه توزیع این محصولات بین هیئت‌های مذهبی ابراز داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته به‌منظور توزیع مناسب و بهینه این اقلام مقرر شده است توزیع این کالاها با معرفی‌نامه امور مساجد و همچنین سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهر تهران و مباشرین در سطح شهرستان صورت گیرد.

وی تصریح کرد: هیئت مذهبی می‌توانند با در دست داشتن معرفی‌نامه به سردخانه‌های تهرانپارس و هشت شهریور برای دریافت گوشت قرمز منجمد و مباشرین سازمان تبلیغات و امور مساجد برای دریافت برنج و شکر مراجعه کنند.

برادری در خصوص قیمت این کالاها گفت: برنج با قیمت هر کیلوگرم 350 هزار تومان، شکر 42هزار و 500 تومان، گوشت قرمز منجمد (میانگین) 300 هزار تومان و گوشت مرغ منجمد 65 هزار و 700 تومان در این طرح عرضه خواهد شد.

وی ادامه داد: توزیع این اقلام تا آخر ماه صفر ادامه دارد و امیدواریم بتوانیم با این توزیع مناسب آن در راستای رفع نیاز هیئت‌های مذهبی و برپایی مجالس سیدالشهدا (ع) قدمی برداشته باشیم.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: رمز ماندگاری اسلام محرم و صفر است و همه ما وظیفه داریم در حد توان و امکان خود نسبت به برگزاری مجالس سیدالشهدا (ع) کمک و یاری به هیئت‌های مذهبی داشته باشیم.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.