اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

افتتاح چند طرح ورزشی در شهرستان رباط کریم

مرکز مشارکت‌های اجتماعی جوانان و چند طرح ورزشی در رباط کریم با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران و مسئولان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

افتتاح چند طرح ورزشی در شهرستان رباط کریم

به گزارش شجرنیوز از رباط کریم، به مناسبت هفته تربیت‌بدنی سه مجموعه ورزشی چمن مصنوعی فوتبال، سالن ورزشی و مرکز مشارکت اجتماعی جوانان عصر امروز در شهرستان رباط کریم با حضور مسئولان استانی و شهرستانی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امید احمدی فرماندار، حجت‌الاسلام نوروزی نماینده مردم شهرستان رباط کریم در مجلس شورای اسلامی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

در این مراسم چندین طرح ورزشی از جمله زمین چمن مصنوعی روستای وهن آباد با اعتبار 100 میلیارد ریال که بیش از 11 سال پروژه به صورت نیمه کاره رها شده بود، زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال فجر آدران با میزان اعتبار شش میلیارد ریال و مرکز سمن مهر ماندگار مرکز مشارکت‌های جوانان افتتاح شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم افتتاح مرکز مشارکت‌های اجتماعی جوانان اظهار داشت: مرکز مشارکت‌های اجتماعی جوانان در شهرستان رباط کریم که با ظرفیت و با تلاش ثمن دیار کریمان شکل گرفته است، قرار است به محلی برای گرد هم آمدن آن‌ها ایجاد شود تا نسل جوان مطالب و موضوعات خود را بازگو و بیان کنند.

علی جوادی افزود: وظیفه اداره ورزش و نمایندگان جوانان حمایت از جامعه ورزش، توسعه ورزش قهرمانی، زیرساخت‌های ورزشی و موضوعات مرتبط با جامعه و مسئولین است و ایجاد مراکز اجتماعی در اولویت کار این اداره قرار دارد تا موضوعات و مسائل جوانان بررسی پیگیری و حل شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به میزان مشارکت مردم در حل موضوعات تأکید کرد و افزود: اگر موضوعات جامعه بر اساس ساختارهای گروه‌های مردمی و جهادی شکل بگیرد اتفاقات بسیار بهتری در حوزه جوانان خواهد افتاد و امروز یکی از افتخارات و توفیقات این دولت این است که خیلی از موضوعات توسط خود مردم حل می‌شود.

جوادی بیان کرد: سازمان‌های مردم نهاد یکی از توانایی‌های مردمی است که در کنار خیریه‌ها و گروه‌های جهادی، موضوعات مرتبط با جامعه و جوانان را بررسی و پیگیری می‌کنند.

در ادامه امید احمدی فرماندار رباط کریم با قدردانی از خدمات دست‌اندرکاران ورزشی استان تهران و شهرستان رباط کریم اظهار داشت: رباط کریم از لحاظ ظرفیت‌های انسانی در حوزه ورزش یکی از قطب‌های ورزشی استان تهران است که توانسته ورزشکاران خوبی در سطح المپیک و ملی پرورش و تحویل جامعه دهد.

وی افزود: ورزش روح و جسم افراد را تقویت می‌کند و لازم است مسئولان، برای تقویت زیرساخت‌های ورزشی شهرستان گام مثبت بردارند.

احمدی گفت: توجه به ورزش در شهرستان موجب تقویت رشته‌های ورزشی می‌شود و مسائل و نواقصی در حوزه ورزش وجود دارد که باید تمام توان خود را درصدد رفع این نواقص به کار بگیریم.

در این مراسم پروژه زمین چمن استاندارد روستای وهن آباد با اعتبار 100 میلیارد ریال، زمین چمن مصنوعی فجر آدران در زمینی تمرینی در ابعاد 20 در 40 متر مربع و با اعتبار 25 میلیارد ریال، بهسازی سالن عطر یاس شهر رباط کریم و مرکز مشارکت‌های اجتماعی جوانان شهرستان رباط کریم در متراژ 130 متر و اعتباری حدود 1500 میلیون ریال آماده و به بهره‌برداری رسید و جوانان این روستاها و سهرستان رباط کریم می‌توانند از این امکانات ورزشی بهره‌مند شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.