اخبار شهرستان ورامیناخبارخبر مهمدر استان

انبار لوازم خانگی احتکاری در ورامین کشف شد

ورامین- فرمانده انتظامی شرق استان تهران گفت: با کشف انبار لوازم خانگی احتکاری در ورامین، ۱۱۰ دستگاه انواع لوازم خانگی با ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال توقیف شد.

به گزارش شجرنیوز از ورامین، سردار دلاور القاصی مهر با اعلام این خبر گفت: با انجام اقدامات فنی و پلیسی، ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی شرق استان تهران موفق به شناسایی محل دپوی لوازم خانگی احتکاری در ورامین شدند.

وی گفت: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد فردی در یک انبار واقع در ورامین اقدام به دپو کالای لوازم خانگی احتکاری کرده که ماموران پس از هماهنگی قضائی، از محل انبار بازدید کردند و اقلامی از قبیل دستگاه آبگرمکن زمینی، فر توکار، ماشین لباسشویی، کولر، یخچال تک و دوقلو، اجاق گاز صفحه ای، بخاری گازی، کشف شد.

وی تصریح کرد: کالاهای کشف شده فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی بوده و کالاها در سامانه انبارها نیز ثبت نگردیده بود از این رو، پرونده ای در این خصوص تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شد.

انبار لوازم خانگی احتکاری در ورامین کشف شد

فرمانده انتظامی استان بابیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از ۱۰ میلیارد ریال اعلام کرده اند، اضافه کرد: قاچاق کالا برای کشور خطر امنیتی و اقتصادی را در پی دارد. لذا از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره ۱۱۰تماس بگیرند.

انبار دپو لنت خودرو قاچاق در ورامین شناسایی شد

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از شناسایی یک انبار دپو لنت خودرو قاچاق به ارزش ۵ میلیارد ریال در ورامین خبر داد.

سرهنگ محمد عربی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با دریافت خبری مبنی بر نگهداری تعداد قابل توجهی لنت خودرو قاچاق در یک انبار در منطقه خیر آباد ورامین، با هماهنگی قضائی به همراه بازرسان اداره صمت به این انبار اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی‌های تکمیلی، ماموران موفق به کشف انواع لنت ترمز با مارک های آرتامیس – گلد – ایساکو(شرکتی) – سایپا(شرکتی)، امکوتر، پنو و تکستار قاچاق شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و گفت: کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.