اخبار شهرستان ریاخباردر استان

انهدام باند گروگانگیری و اخاذی از اتباع کشورهای همسایه در شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام باند ۷ نفره‌ای که به بهانه خروج قانونی اتباع کشورهای همسایه و اعزام به کشورهای دیگر با گروگانگیری از آنها اخاذی می‌کردند خبر داد.

انهدام باند گروگانگیری و اخاذی از اتباع کشورهای همسایه در شهر ری

به گزارش شجرنیوز از ری، سرهنگ دوستعلی جلیلیان” با اشاره به دستگیری باند آهاری از اتباع بیگانه اظهار داشت: به دنبال مراجعه یکی از شهروندان اتباع همسایه به کلانتری 177 خاور شهر در خصوص گروگانگیری و اخاذی میلیونی از وی توسط اشخاصی به بهانه خروج قانونی از کشور و اعزام به کشورهای همسایه با توجه به حساسیت موضوع شناسایی و دستگیری متهمان به صورت ویژه در دستور کار آن یگان قرار گرفت.

وی افزود: تیم‌های عملیاتی کلانتری خاورشهر با رصد میدانی، بررسی‌های تخصصی و بهره‌گیری از تجهیزات نوین پلیسی مخفیگاه متهمان را در باغ ویلایی در محدوده محمود آباد شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به اینکه هماهنگی قضائی در این زمینه انجام پذیرفت، ابراز داشت: تیم عملیاتی کلانتری خاورشهر با حضور در محل طی یک عملیات هماهنگ و منسجم پلیسی 7 نفر متهم که 4 تن از آنان ایرانی و 3 تن از آن‌ها اتباع کشور همسایه بودند و در بررسی بیشتر تعداد 23 نفر از اتباع کشورهای همسایه که در محل زندانی شده بودند را نیز آزاد و به همراه متهمان به کلانتری خاورشهر منتقل کردند.

جلیلیان با اشاره به اینکه دو نفر از 7 متهم این پرونده سابقه دار در حوزه قاچاق انسان بوده‌اند خاطر نشان کرد: در تحقیقات انجام شده متهمان به بزه ارتکابی اعتراف کردند، به غیر از اتباعی که در باغ توسط سارقان زندانی شده بودند تا کنون 10 شاکی مراجعه و نسبت به متهمان دستگیر شده اعلام شکایت کردن و تحقیقات در راستای کشف جزئیات بیشتر پرونده ادامه دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.