اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

اهداء ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان شهریار

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهدشهر، صباشهر و فردوسیه از اهداء ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان تحت پوشش در شهرستان شهریار خبر داد.

اهداء ۲۵ سری جهیزیه به نوعروسان شهریار

به گزارش شجرنیوز از شهریار، حسن محمدی سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهدشهر، صباشهر و فردوسیه با اشاره به توزیع جهیزیه میان نوعروسان تحت پوشش اظهار کرد: تعداد ۲۵ سری جهیزیه به ارزش هر سری ۳۳ میلیون تومان میان نوعروسان تحت حمایت در شهرستان شهریار توزیع شد.

وی با بیان اینکه از این تعداد، ۶ سری جهیزیه به بانوان سرپرست خانوار که مجدد ازدواج کرده‌اند، اهداء شد، گفت: هر سری جهیزیه شامل پنج قلم کالای اساسی از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز، جاروبرقی و تلویزیون است.

سرپرست کمیته امداد شاهدشهر، صباشهر و فردوسیه با بیان اینکه در شش ماهه اول امسال ۳۰ کمک هزینه ازدواج در قالب جهیزیه برای نوعروسان و هدیه ازدواج ویژه پسران با هزینه‌ای بالغ بر ۹۲۱ میلیون تومان پرداخت شده است، بیان کرد: ۱۷ مددجو نیز در نوبت بعدی کمک هزینه ازدواج دریافت خواهند کرد.

وی افزود: هم اکنون ۲ هزار و ۷۳۵ خانواده با جمعیت ۶ هزار و ۳۵۰ نفر از خدمات کمیته امداد شاهدشهر، صباشهر و فردوسیه بهره‌مند می‌شوند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.