اطلاعات و ارتباطاتاخبارفناوری

ایلان ماسک اعلام کرد؛ ۸ دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!

ایلان ماسک اعلام کرد ماهانه ۸ دلار برای «بلوسرویس» از جمله تیک آبی خود اشتراک دریافت می کند.

ایلان ماسک اعلام کرد؛ ۸ دلار برای دریافت تیک آبی توئیتر!

به گزارش شجرنیوز، این درحالی است که او سعی دارد اتکای درآمد شبکه اجتماعی به تبلیغات را کاهش دهد و از سوی دیگر سرویس های اشتراکی را ارتقا دهد.

او در توئیتی نوشت: سیستم فعلی اشراف زاده و دهقان توئیتر برای افرادی که تیک آبی ندارند، کارآمد نیست. قدرت برای مردم! تیک آبی به ازای ۸ دلار در ماه!.

او در ادامه اضافه کرده بود این قیمت درهر کشور برحسب قدرت خرید مردم متناسب سازی می شود.

تیک آبی کنار نام کاربر در شبکه اجتماعی او بدان معنا است که توئیتر مالکیت فرد یا شرکت بر حساب کاربری مذکور را تایید می کند. در حال حاضر این شبکه اجتماعی برای بیشتر کاربران آن رایگان است.

به گفته مدیر ارشد اجرایی جدید توئیتر مشترکان دارای تیک آبی در این شبکه اجتماعی می توانند به قابلیت اولویت در پاسخ دهی، منشن و جستجو دست یابند و همچنین می توانند ویدئوها و کلیپ های صوتی طولانی تری پست کنند.

ماسک هفته گذشته توئیتر را به قیمت ۴۴ میلیارد دلار خرید و اکنون سعی دارد جای پای خود را در این شرکت تثبیت کند. به همین دلیل چندتن از مقامات ارشد شبکه اجتماعی را اخراج کرده است.

در این میان ساراپرسونت مدیر تبلیغات توئیتر روز سه شنبه اعلام کرد هفته گذشته از سمت خود استعفا داده و همین امر عدم قطعیت بیشتری برای آگهی دهندگان ایجاد کرده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.