اخبار شهرستان ورامیناخبارخبر مهمدر استان

بازداشت ۲ کارمند یکی از ادارات ورامین به اتهام اخذ رشوه

ورامین- فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ورامین از بازداشت دو نفر از کارمندان یکی از ادارات این شهرستان به اتهام اخذ رشوه خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از ورامین، سرهنگ مهدی امینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ورامین از بازداشت ۲ کارمند یکی از ادارات ورامین به اتهام اخذ رشوه خبر داد.

امینی در تشریح جزئیات بیشتر این دستگیری گفت: با تلاش پاسداران گمنام امام زمان عج در اطلاعات سپاه شهرستان ورامین، دو نفر از کارمندان یکی از ادارات که اقدام به اخذ رشوه نموده بودند، حسب دستور مقام قضائی دستگیر شدند.

وی افزود: در حال حاضر، پس از تحقیقات اولیه با دستور مقام قضائی متهمین تحت بازداشت و در زندان بوده و روند تحقیقات برای شناسایی و دستگیری سایر عوامل مرتبط در دست اقدام و تحقیقات می‌باشد. سرهنگ امینی ضمن تاکید برخورد قاطع با فساد مالی در ادارات، به کارکنان و مسئولینی که با اهمال در انجام تکالیف نظارتی خود زمینه بروز این جرایم را فراهم می‌کنند، هشد

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) ورامین عنوان کرد: پیرو قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، با هرگونه ترک فعل مدیران در این خصوص برخورد قانونی خواهد شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.