حوادثاخبارجامعهخبر مهم

بازگرداندن دختر جوان به آغوش گرم خانواده

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازگرداندن دختر جوان به آغوش گرم خانواده با تلاش کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی خبر داد.

بازگرداندن دختر جوان به آغوش گرم خانواده

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی از بازگرداندن دختر جوان به آغوش گرم خانواده با تلاش کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی خبر داد و گفت: دی ماه جاری، زن میان‌سالی به اداره یازدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد و هنگامی که مقابل افسر پرونده قرار گرفت گفت، که دخترم برای خرید از خانه بیرون رفته بود که ناگهان ناپدید شد و مدتی بعد نیز فردی ناشناس با تلفن همراهم تماس گرفت و مدعی شد دخترم نزد او است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: بنابر حساسیت موضوع، تیمی زبده از کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند دختر جوان از سوی یک مرد اغفال شده و فرضیه آدم‌ربایی منتفی است.

وی اظهار کرد: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی در مرحله اول با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی هویت پسر جوان را شناسایی کردند که متوجه شدند دختر اغفال شده در یک خانه در جنوب تهران نگهداری می‌شود.

ولیپور گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم با بهره‌گیری از روش‌های علمی مخفیگاه مورد نظر را شناسایی کردند و موفق به پیدا کردن دختر جوان شدند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: مرد جوان در تحقیقات اولیه کارآگاهان اداره یازدهم پلیس آگاهی به جرم اغفال و فراری دادن دختر جوان از خانه خود اعتراف و اظهار ندامت و پشیمانی کرد که در ادامه نیز دختر جوان با تلاش‌های کارآگاهان به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد.

وی با بیان اینکه خط قرمز پلیس امنیت مردم است، خاطرنشان کرد: مرد جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.