شهر شهریاراخباراخبار شهرستان شهریارخبر مهمدر استان

بازی مرگبار پسر ۱۲ساله با تفنگ ساچمه‌ای در شهریار

شهریار- یک پسر ۱۲ساله هنگام بازی با تفنگ ساچمه‌ای دچار حادثه شد و به کام مرگ فرو رفت.

به گزارش شجرنیوز از شهریار، صبح روز پنجشنبه بیست و سوم فروردین‌ماه، کارکنان انتظامات بیمارستان امام خمینی(ره) از تماس تلفنی با قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، مرگ مشکوک پسر نوجوانی را  روی تخت اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور بازپرس جنایی راهی سردخانه بیمارستان شدند و جسد پسری 12ساله را مشاهده کردند که براثر شلیک گلوله ساچمه‌ای تفنگ بادی بر سرش به کام مرگ فرو رفته بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد که این حادثه مرگبار در شهریار رخ داده است.

در نخستین گام، پدر این پسر نوجوان هدف تحقیق قرار گرفت و به تیم جنایی گفت: در تعطیلات نوروزی به یکی از شهرهای اطراف تهران مسافرت کرده بودیم و در آنجا با درخواست‌های زیاد پسرم یک تفنگ بادی برایش خریدم؛ روز حادثه فرزندم مشغول بازی کردن با سلاح بود که ناگهان گلوله ساچمه‌ای شلیک شد و به سرش برخورد کرد؛ ما او را خیلی زود به بیمارستان رساندیم اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و متأسفانه فوت کرد.

به گزارش شجرنیوز، با دستور قاضی شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده همچنان ادامه دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.