اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

بخش«آی.سی.یو عفونی» بیمارستان شهرقدس افتتاح می‌ شود

قدس- فرماندار شهر قدس از افتتاح بخش «آی. سی. یو عفونی» بیمارستان شهید سردار سلیمانی این شهرستان همزمان با عید سعید فطر خبر داد.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، وحید گلی‌کانی فرماندار این شهرستان در دیدار با جمعی از مسؤولان شهرستان قدس با بیان اینکه یکی از ظرفیت‌های شهرقدس بخش صنایع و تولید است، اظهار کرد: با توجه به شعار امسال مبنی بر «جهش تولید با مشارکت مردم» ضروری است که با مشارکت شهروندان زمینه‌سازی توسعه تولید در شهرستان فراهم شود تا قدم مؤثری در راستای تحقق فرمان مقام معظم رهبری در سال جاری برداریم.

وی افزود: مجموعه مخابرات بایستی با برنامه‌ریزی به دنبال تقویت زیرساخت‌های ارتباطی نظیر فیبرنوری با استفاده از ظرفیت‌ها در شهرستان قدس باشد، همچنین مجموعه بسیج اصناف نیز که در کنار دیگر ادارات متولی گامی مؤثر در کنترل بازار شب عید برداشته‌اند، امیدوار هستیم که طی سال هم شاهد استمرار این امر باشیم تا رضایت شهروندان جلب شود.

فرماندار قدس از افتتاح بخش «آی. سی. یو» عفونی در بیمارستان شهید سردار سلیمانی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر خبر داد و گفت: افتتاح این بیمارستان گامی مؤثر در راستای خدمت‌رسانی به مردم خواهد بود زیرا در گذشته شهروندان ما بایستی برای انجام امور پزشکی به شهرهای همجوار مراجعه می‌کردند اما با شروع به کار این مجموعه خدمات مورد نیاز مردم ارائه و در حال حاضر نیز جهت توسعه آن شاهد بهره‌برداری پخش‌های مختلف نظیر بخش «آی. سی. یو عفونی» هستیم.

گلی کانی یکی از مؤلفه‌های پیشبرد اهداف یک سازمان را استفاده از تجارب مختلف دانست و تصریح کرد: مؤلفه تکریم و خدمت‌رسانی به بازنشستگان بایستی در تمامی ادارات نهادینه شوند زیرا این افراد سرمایه‌های اصلی و ارزشمند یک سازمان محسوب می‌شوند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.