صنعت و تجارتاخباراقتصاد

برگزاری دوره آموزشی مبارزه با پولشویی در پاکسان

دوره آموزشی «آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی» در شرکت پاکسان برگزار شد.

به گزارش شجرنیوز، دوره آموزشی «آشنایی با قوانین و مقررات مبارزه با پولشویی» در پاکسان و با حضور شماری از پرسنل این مجموعه برگزار شد.

پولشویی، علاوه بر این اینکه جرم محسوب می شود اثر سوء متعددی برای اقتصاد کلان کشور دارد و تبعات منفی آن به منزله یک بیماری، اقتصاد کشور را تهدید می کند به نحوی که درچندساله اخیر دردنیا به عنوان یکی ازمهمترین فسادهای مالی شناخته شده وعزم بین المللی برای مهار آن به وجود آمده است.

اجرای قوانین مقابله با پولشویی در شرکت پاکسان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و با توجه به حساسیت موضوع و الزامات شورای عالی مبارزه با پولشویی و بانک مرکزی آشنایی مدیران و روسای این مجموعه که در بخش مالی و حسابرسی مجموعه فعالیت می کنند با این قوانین و مقررات بسیار حیاتی است بر همین اساس این دوره آموزشی فراهم شد تا مدیران و روسای بخش مالی و حسابرسی داخلی از آخرین قوانین و مقررات این حوزه مطلع شده و راه های پولشویی را شناسایی کنند.

سرفصل های ارائه شده گسترده و کاربردی است به نحوی که کارگاه مبارزه با پولشویی با سرفصل های شناسایی اولیه و کامل اشخاص با شاخص های معاملات مشکوک، آثار و تبعات پولشویی، آشنایی با فرایندهای اجرائی دستور العمل‌ها و….در آن گنجانده شده است و این فرصت را در این مجموعه فراهم کرده تا بتوانند بیش از پیش با این موضوع آشنا شوند.

این دوره آموزشی زیر نظر یکی از اساتید برجسته دانشگاه در شهریور آغاز و در مهرماه سال جاری خاتمه یافت همچنین در پایان پس از ارزشیابی به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر اعطا شد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.