اخبار شهرستان پاکدشتاخبارخبر مهمدر استان

تاکید استاندار تهران بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام پاکدشت

پاکدشت- استاندار تهران با تأکید بر لزوم پییگیری امور مردم در کوتاه‌ترین زمان ممکن و اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان پاکدشت، گفت: مشکلات پروژه مهد ایرانیان پاکدشت توسط معاونت عمرانی استانداری پیگیری و تا ۱۵ روز آینده برطرف می‌شود.

به گزارش شجرنیوز از پاکدشت، علیرضا فخاری، استاندار تهران در جلسه شورای اداری شهرستان پاکدشت با اشاره به پروژه‌های نیمه‌تمام، اظهار داشت: پروژه‌های نیمه‌تمام پاکدشت اعم از مهد ایرانیان، کمربندی، پروژه امیرالمؤمنین جزو پروژه‌هایی است که سال‌ها زمان برده و با توجه به زمان‌بر شدن خدمت و نگه‌داشتن کار مردم حلاوت‌ خدمت‌ را از بین می‌برد، در صورتی که اگر احساس مسئولیت کنیم کارها بدون تأخیر انجام می‌شود.

وی افزود: در پیگیری پروژه‌ها، فرمانداری محور هماهنگ‌کننده است، اما باید بدانیم که رفع معارضین به عهده فرمانداری نیست و باید مسئولان مدنظر داشته باشند که کار مردم را پیگیری کنند.

استاندار تهران در ادامه با اشاره به پروژه مهد ایرانیان در ورودی شهر فرون آباد شهرستان پاکدشت بیان کرد: پروژه مهد ایرانیان با توجه به زمان بسیار این پروژه توسط معاونت عمرانی استانداری پیگیری شود تا در مدت‌زمان کوتاه (15 روز) پیگیری و مشکل رفع شود تا سازوکار تحقق شعار سال در حوزه مشارکت مردم اجرایی شود.

فخاری در پایان با اشاره به اهمیت ایمن‌سازی جاده‌های شهری و روستایی در پاکدشت خاطرنشان کرد: با نگاه دینی، قانونی و حقوقی پروژه‌ها را پیگیری کنیم، زیرا که بهترین فرصت اکنون است و باید ضمن قدردانی از جایگاه اعطای خدمت، نسبت به پیگیری امور مردم سرعت ببخشیم تا تقاضای مردم روی زمین نماند، لذا ایمن‌سازی جاده‌های روستایی و شهری در راستای به حداقل رسیدن تصادفات به‌ویژه جاده فرون آباد و قشلاق فرون آباد می‌بایست پیگیری شود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.