اخبار نسیم شهراخباراخبار شهرستان بهارستانخبر مهمدر استان

تخریب ۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در نسیم شهر

بهارستان- سرپرست شهرداری نسیم‌شهر از تخریب ۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در این شهر خبر داد و گفت: تعطیلات فرصتی برای ساخت و ساز غیر مجاز افراد سودجو است که به جد با آن مقابله خواهد شد.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، محمدرضا بابا حسینی با اشاره به تداوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز در نسیم شهر اظهار داشت: پنج مورد ساخت و ساز غیر مجاز، ظهر روز گذشته مصادف با ۲۸ صفر در چندین نقاط از سطح شهر توسط کارکنان واحد نظارت و کنترل شهرداری تخریب شد.

بابا حسینی گفت: در راستای حفظ و حراست از بیت المال و دفاع از حقوق شهروندان عزیز تقویت و آمادگی کامل واحد نظارت و کنترل را در تعطیلات پیش رو در دستور کار خود قرار دادیم.

وی با بیان اینکه تعطیلات فرصتی برای ساخت و ساز غیر مجاز افراد سودجو است، عنوان داشت: تقویت واحد کنترل و نظارت شهرداری با هدف ممانعت از ساخت و ساز غیر مجاز و جلب اعتماد از دست رفته به این دستگاه خدمات رسان در روزهای تعطیل در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز همواره طبق سیاست‌های مدیریت شهری نسیم‌شهر ادامه خواهد داشت و این طرح بدون در نظر گرفتن هیچ گذشتی طبق قانون شدت خواهد گرفت.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.