اخبار شهر تهراناخبارخبر مهمدر استان

تخریب 54 واحد تجاری در اراضی منطقه 19

شهردار منطقه 19 گفت: ۵۴ باب واحد تجاری غیرمجاز در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب و به موجب آن چهار هزار و دویست متر مربع از اراضی منطقه آزادسازی شد.

به گزارش شجرنیوز از تهران، تورج فرهادی شهردار منطقه ۱۹ با اشاره به آزادسازی ۴ هزار و ۲۰۰ متر مربع از اراضی ناحیه سه در راستای مبارزه با زمین‌خواری و صیانت از حقوق عامه، اظهار کرد: به منظور برخورد قانونی با سوداگران زمین که اقدام به ساخت و ساز غیرمجاز می‌کنند، ۵۴ باب واحد تجاری غیرمجاز در محدوده بزرگراه آیت الله سعیدی تخریب و به موجب آن چهار هزار و دویست متر مربع از اراضی منطقه آزادسازی شد.

وی افزود: این عملیات با حضور شهرداران نواحی، ۲۳۱ نفر شهربان و معبربان و ۸۰ نفر از یگان حفاظت شهرداری تهران در محدوده گاراژ فخار انجام شد.

شهردار منطقه ۱۹ با بیان اینکه بخش دیگری از این تخلفات به وجود فضاهای بی‌دفاع شهری و نفوذ ناپذیر در این محدوده باز می‌گردد، تأکید کرد: جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده این منطقه به منظور حفظ حقوق شهروندان با جدیت پیگیری می‌شود و در همین راستا عوامل نظارتی در نواحی و حریم به طور مداوم در محدوده، گشت‌زنی دارند و با تخلفات صورت گرفته و سودجویی‌های افراد مقابله می‌کنند.

فرهادی خاطرنشان کرد: به منظور حفظ حقوق شهروندان با هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه مطابق قانون برخورد خواهد شد و شهروندان باید قبل از هرگونه ساخت و ساز با مراجعه به شهرداری نسبت به نوع کاربری زمین و دریافت مجوز پروانه ساخت و ساز اقدام کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.