آمریکااخباربین الملل

ترامپ: احتمالاً مجبور شوم دوباره در انتخابات شرکت کنم

رئیس‌جمهور سابق آمریکا مدعی شد برای این که این کشور دوباره «موفق، امن و باشکوه» شود، احتمالاً باید دوباره در انتخابات ریاست‌جمهوری شرکت کند.

ترامپ: احتمالاً مجبور شوم دوباره در انتخابات شرکت کنم

به گزارش شجرنیوز، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور سابق آمریکا در تجمع هوادارانش در رابزتاون تگزاس گفت «احتمالاً مجبور خواهد شد» دوباره در سال ۲۰۲۴ برای ریاست‌جمهوری رقابت کند.

به نوشته وبگاه خبری «آکسیوس»، در میانه گمانه‌زنی‌ها مبنی بر این که ترامپ ممکن است برنامه‌های انتخاباتی خود را در نوامبر اعلام کند، این نشانه محکمی از قصد او برای شرکت در انتخابات آتی آمریکاست.

در صورتی که ترامپ بخواهد در انتخابات ۲۰۲۴ شرکت کند، احتمالاً رقابتی مجدد بین او و جو بایدن ساکن فعلی کاخ سفید که شنبه در مصاحبه‌ای گفت قصد دارد به دنبال دور دوم باشد اما هنوز تصمیم رسمی خود را نگرفته، شکل خواهد گرفت.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا به‌رغم پیروزی بایدن در انتخابات ۲۰۲۴، افزود: من دوبار رقابت کردم. دو بار پیروز شدم. بار دوم بسیار بهتر از بار قبل عمل کردم. و حالا برای این که کشورمان را دوباره موفق، امن و باشکوه کنیم، احتملاً باید دوباره این کار را بکنم.

پیش‌تر، کلیان کانوی مشاور سابق ترامپ اویل اکتبر گفته بود ممکن است وی برنامه‌های ۲۰۲۴ خود را تا روز شکرگزاری اعلام کند.

قصد ترامپ در حالی است که پل رایان رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا پیش‌بینی کرد ترامپ نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ۲۰۲۴ نخواهد بود. وی افزود معتقد است احتمال این که او در مقایسه با هر کسی دیگری که از این حزب معرفی شود، در انتخابات ناکام بماند، بیشتر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.