اخبارفناوریمجله شجرنرم افزار و سخت افزار

تصمیم جدید و جسورانه سامسونگ

همه تلفن های پیشرفته سامسونگ و اکثر قریب به اتفاق سایر تلفن های اندرویدی از سال ۲۰۱۷ از شارژ USB-C پشتیبانی می‌کنند.

به گزارش شجرنیوز، شرکت سامسونگ باور دارد که با عدم تهیه یک شارژر برای شما، زباله های الکترونیکی را کاهش می‌دهند. در جعبه کنار تلفن چیزهای کمی وجود دارد – فقط یک کابل USB-C به USB-C ، راهنمای شروع سریع تلفن و یک پین خروجی که می توانید سیم کارت خود را وارد کنید.

یک محافظ صفحه از قبل اعمال شده نیز وجود دارد ، فقط همین. این بسیار کمتر از انتظار خریداران از جعبه تلفن هوشمند است. این بدان معناست که شما مجبورید از شارژر تلفنی پیش خرید شده و یک هدفون دیگر از دستگاه خود استفاده کنید نه اینکه به موارد موجود اعتماد کنید.

TechRadar با پل اسکات ، رئیس مدیریت محصول سامسونگ در انگلیس صحبت کرده است. او می گوید؛ « این یک مرحله واقعاً جسورانه اما بسیار مهم بوده است. با گوش دادن به مصرف کنندگان ، باورهای آن‌ها در زندگی روزمره، و تغییر رویه خود ما، بسیار بیشتر می‌توانیم به ‌آن‌ها نزدیک شویم و آن‌ها بیش از گذشته ما را انتخاب کنند. آنچه ما باید انجام دهیم این است که اطمینان حاصل کنیم که از آن‌ها پشتیبانی می کنیم.»

او افزود، «ما نمی خواهیم یک مصرف کننده را به خرید یک شارژر دیگر بفرستیم، در حالی که آخرین شارژری که استفاده کرده در سال ۲۰۱۸ یا ۲۰۱۷ بوده است. یک شارژر USB Type-C را تا کنون استفاده کرده، بنابراین ما نیز آن را تغییر نمی‌دهیم.»

همه تلفن های پیشرفته سامسونگ و اکثر قریب به اتفاق سایر تلفن های اندرویدی از سال ۲۰۱۷ از شارژ USB-C پشتیبانی می‌کنند. Samsung Galaxy S۸ اولین گوشی از این شرکت بود که سوکت را از microUSB به USB-C تغییر داد. اگر تلفن آندروید دارید ، به احتمال زیاد در حال حاضر آن را با شارژر USB-C شارژ می کنید که با سری جدید Galaxy S۲۱ سازگار خواهد بود.

منبع: الف

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.