شهر اندیشهاخباراخبار شهرستان شهریارخبر مهمدر استان

جذب ۱۸۰ داوطلب در ستاد مدیریت بحران شهر اندیشه

شهریار- شهردار شهر اندیشه از جذب ۱۸۰ داوطلب به ستاد مدیریت بحران شهرداری خبر داد و گفت: در مواقع اضطراری و بحرانی، شهروندان داوطلب ستاد بحران در محل‌ حادثه فعال خواهند بود.

به گزارش شجرنیوز از اندیشه، کلاس‌های آموزشی ستاد مدیریت بحران شهرداری اندیشه برای 180 داوطلب با حضور مسئولین، شهردار و اعضای شوراهای اسلامی، اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان شهریار برگزار شد.

بهروز کاویانی در حاشیه همایش 180 داوطلب ستاد مدیریت بحران شهرداری اندیشه با اشاره به آمادگی 100 درصدی شهرداری اندیشه در مواقع بحرانی و اضطرار، گفت: 180 داوطلب مردمی به ستاد مدیریت بحران شهرداری اندیشه جذب شدند.

وی افزود: طبق آموزش به داوطلبین ستاد بحران که به صورت مستمر در تمام حوزه‌های بحران فرستاده می‌شود، 80 درصد داوطلبان آمادگی دارند که در دقایق اولیه بروز هر نوع حادثه‌ای وارد عمل شده و کمک حال سازمان‌ها و نهادهای خدمات‌رسان باشند.

شهردار شهر اندیشه با بیان اینکه آموزش‌ها در حوزه‌های کمک‌های اولیه، ساماندهی به معتادان متجاهر و کودکان کار بوده است، گفت: آموزش شهروندان داوطلب به صورت هفتگی و مداوم انجام می‌شود‌.

کاویانی در پایان با بیان اینکه آموزش‌ها توسط کارشناسان هلال احمر و شبکه بهداشت و درمان به شهروندان انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: جذب داوطلبان به ستاد مدیریت بحران شهرداری همچنان ادامه دارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.