حقوقی و قضاییاخبارجامعه

جزئیاتی از دو زن که مردان زیادی را بیچاره کردند

۲زن که با قرار گرفتن بر سر راه خودروهای مدل بالا، رانندگان را فریب داده و پس از بیهوش کردن آنها، دست به سرقت از خانه‌هایشان می‌زدند دستگیر شدند.

عکس دو زن که مردان زیادی را بیچاره کردند

به گزارش شجرنیوز، تحقیقات پلیس آگاهی استان البرز برای دستگیری متهمان با شکایت تعدادی از مالباختگان شروع شد. اظهارات آنها نشان می‌داد که ۲زن جوان با قرار گرفتن بر سر راه خودروهای مدل بالا، سوار ماشین شده و در بین راه سر صحبت را با راننده باز کرده و با آنها طرح دوستی می‌ریختند. پس از آن وقتی راننده فریب می‌خورد و آنها را به خانه‌اش دعوت می‌کرد، در فرصتی مناسب شربت حاوی مواد بیهوشی تهیه کرده و به آنها می‌خوراندند. بعد از اینکه طعمه‌شان بیهوش می‌شد نیز، اقدام به سرقت اموال باارزش داخل خانه کرده و متواری می‌شدند.

با شروع تحقیقات پلیسی، مأموران راهی محل‌های سرقت شدند و به بررسی‌ سرنخ‌های به‌جا مانده از سارقان پرداختند. با به‌دست آوردن تصاویری که دوربین‌های مداربسته از زنان سارق ضبط کرده بودند، هویت دو نفر از آنها شناسایی و معلوم شد که این دو متهم در شهر پرند زندگی می‌کنند.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز با بیان این خبر گفت: مخفیگاه متهمان تنها چند روز پس از شکایت مالباختگان شناسایی شد و کارآگاهان موفق شدند ۲متهم اصلی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کنند. با بررسی‌های بیشتر معلوم شد که زن دیگری نیز همدست متهمان بوده است که تحقیقات برای دستگیری او ادامه دارد. سرهنگ نادربیگی ادامه داد: ۲متهم پرونده پس از انتقال به اداره آگاهی از سوی شاکیان شناسایی شدند و اعتراف کردند که از قبل داروی بیهوشی تهیه کرده و پس از حل کردن آن در شربت به طعمه‌هایشان خورانده و سپس اموال‌شان را سرقت می‌کردند و به یک مالخر می‌فروختند.

آنها در بازجویی‌ها به سرقت از دست‌کم ۳۰نفر در استان البرز، تهران و شهریار اعتراف کردند و این در حالی است که تا‌کنون تنها ۶نفر با مراجعه به پلیس از آنها شکایت کرده‌اند. براساس این گزارش، دادیار شعبه۱۵ دادسرای ناحیه۳ شهر کرج، دستور انتشار تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه‌ها صادر کرده و شاکیان احتمالی می‌توانند برای شکایت به پلیس آگاهی البرز واقع در کرج-میدان طالقانی-بلوار تعاون مراجعه کنند.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.