حوادثاخبارجامعهخبر مهم

جنایت در خودروی شاسی بلند/ دستگیری ۲ مرد به دلیل قتل زنی میانسال در اطراف تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری دو سارق که در جریان سرقت خودروی شاسی بلند زنی میانسال او را به قتل رسانده بودند، خبر داد.

به گزارش شجرنیوز، سرهنگ علی ولیپور گودرزی درباره جزئیات این جنایت گفت: بهمن ماه امسال، زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی مراجعه کرد و گفت که روز گذشته خواهرش با خودروی شاسی‌بلند خود از خانه بیرون رفته اما ناگهان تلفن همراهش خاموش و از آن لحظه به بعد ناپدید شده است. در ادامه و پس از اظهارات این زن جوان و تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تحقیقات ابتدایی خود را آغاز کرده و متوجه شدند که فرد مفقود شده زن میانسالی است که با خودروی خود به اطراف تهران رفته و در آنجا تلفن همراهش خاموش شده است.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان ادامه داشت تا اینکه یک خودروی شاسی‌ بلند در اطراف تهران توسط گشت انتظامی منطقه کشف و با استعلام از سامانه سراسری پلیس مشخص شد خودروی مورد نظر متعلق به زن میانسال بوده که فقدان‌اش به پلیس آگاهی اعلام شده است. به این ترتیب کارآگاهان راهی محل کشف خودرو شده و در بازرسی از وسیله نقلیه مورد نظر آثار خون روی صندلی‌ها را مشاهده کردند که همین موضوع شک تیم جنایی برای ارتکاب جنایت را برانگیخت.

وی افزود:  کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی، تحلیل‌های تخصصی و شواهد موجود در خودرو متوجه شدند دو مرد ناشناس به‌ قصد سرقت وارد خودروی این زن میانسال شده و احتمالاً نقش مهمی در فقدانی وی دارند. در همین راستا نیز اعضای تیم جنایی پلیس آگاهی اقدامات اطلاعاتی خود را کلید زده و هویت متهمان را شناسایی کردند. در ادامه نیز مخفیگاه دو مرد جوان در تهران ردیابی شد.

ولیپور گودرزی ادامه داد: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات و  با دستور بازپرس جنایی راهی مخفیگاه متهمان شدند و  دو مرد جوان را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. آنان پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان آن صراحتاً به قتل زن میانسل با انگیزه سرقت خودروی او اعتراف کرده و گفتند که جسد مقتول را در اطراف تهران دفن کرده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: تحقیقات بیشتر نشان داد متهمان پس از اینکه سوار خودروی زن میانسال شدند در جریان سرقت با مقاومت مقتوله مواجه شدند و او را هدف ضربات مهلک چاقو قرار داده‌اند و سپس جسد او را در بیابان‌های اطراف تهران دفن کرده‌اند. در ادامه رسیدگی به این پرونده و با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایسنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.