اخبار شهر تهراناخبارخبر مهمدر استان
موضوعات داغ

حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری در استان تهران+فیلم

تهران- چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران اسلامی، از ساعت ۸ صبح امروز در سراسر ایران به ویژه استان تهران آغاز شده و هم وطنان با حضور در پای صندوق های رای، آرای خود را به صندوق ها می‌ریزند.

به گزارش شجرنیوز از تهران، مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در استان تهران از ساعت 8 صبح امروز همزمان با سراسر کشور رسماً آغاز شد و مردم باحضور در پای صندوق‌های رأی، رأی خود را به کاندیدای مورد علاقه دادند.

در مرحله نخست این انتخابات، در استان تهران 10 میلیون و 199 هزار و 743 نفر واجد شرایط رأی و 3 میلیون و 366 هزار و 264 برگه رأی تعرفه مصرفی داشتیم، مشارکت 33 درصد در استان تهران بود.

در مرحله دوم انتخابات، 6 هزار و 694 شعبه اخذ رأی در 16 شهرستان، 47 شهر، 35 بخش و 502 روستا تعبیه شده و آماده خدمات‌رسانی است. در استان تهران بیش از 150 هزار نفر به‌صورت مستقیم و غیرمستقیم انتخابات پایتخت را پشتیبانی می‌کنند.

محسن نایبی معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران ضمن تقدیر از حضور مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت: برای برگزاری انتخابات 15 تیر نیز تمام تمهیدات امنیتی و انتظامی پیش بینی شده و آماده برگزاری این آزمون سیاسی هستیم.

 وی بیان کرد: در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری نیز تمام ماموران امنیتی و انتظامی از آغاز رای گیری تا پایان شمارش آرا در محل های شعب اخذ رای حضور خواهند داشت.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران در پایان خاطرنشان کرد: در دور اول انتخابات ریاست جمهوری شاهد هیچ مشکلی در امر برگزاری نبودیم و کار با هم دلی و هم افزایی دستگاه های امنیتی، انتظامی، اطلاعاتی، خدمات رسان ها انجام شد و امیدوار هستیم همین روند در انتخابات 15 تیر ادامه داشته باشد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.