اخبار شهر تهراناخبارخبر مهمدر استان

خرید و فروش امتیاز طرح‌ ملی مسکن جرم است

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: خرید و فروش‌های امتیاز اقدام ملی و نهضت ملی مسکن توسط مشاورین املاک غیرقانونی و اقدامی مجرمانه است.

به گزارش شجرنیوز از تهران، خلیل محبت خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران اظهار کرد: بنابر گزارش‌های واصله مردمی و مراجع نظارتی، تعدادی از مشاوران املاک در سطح شهرستان‌های استان اقدام به خرید و فروش غیرقانونی امتیاز طرح‌های اقدام ملی مسکن و نهضت ملی مسکن می‌نمایند که این امر با توجه به ناآگاهی برخی خریداران امتیازها و در نهایت درگیری پروژه‌ها با پرونده‌های حقوقی و قضایی ناشی از این تخلفات و جرائم موجب تضرر مردم می‌شود.

وی افزود: قانون پیش فروش ساختمان و آئین‌نامه اجرایی طرح اقدام ملی مسکن مشخص کرده تمامی امور مربوط به این دو طرح(اقدام ملی و نهضت ملی مسکن) باید مطابق با دستورالعمل و نمونه قراردادهای ابلاغی وزارت راه و شهرسازی باشد پس خرید و فروش‌های امتیاز این طرح‌ها توسط مشاورین املاک غیرقانونی و اقدامی مجرمانه است، به همین منظور از شهروندان و هم استانی‌های عزیز درخواست داریم فریب مشاورین املاک سودجو را نخورند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران در ادامه از مسؤولان وزارت صمت خواست تا با توجه به ممنوعیت خرید و فروش امتیاز طرح های یاد شده، هماهنگی لازم برای جلوگیری از هرگونه تبلیغات محلی و خرید و فروش توسط مشاورین املاک را فراهم آورند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.