اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

دادستان شهریار علت فوت نسرین قادری را تشریح کرد/ تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت است

دادستان شهریار جزئیات تازه ای از علت فوت فردی به نام نسرین قادری را تشریح کرد.

دادستان شهریار علت فوت نسرین قادری را تشریح کرد/ تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت است

به گزارش شجرنیوز از شهریار، در روزهای اخیر که پروژه کشته‌سازی ضد انقلاب با هدف ناآرام سازی ذهن مردم و شهروندان به صورت زنجیره‌ای در حال انجام است، هر روز نام‌هایی مختلف از شهرهای ایران مطرح می شود که توسط نیروهای امنیتی کشته شده‌اند و پس از بررسی‌ها مشخص می گردد این افراد یا زنده هستند یا دلیل مرگشان موضوع دیگری بوده است.

نسرین قادری، یکی از افرادی است که از روز گذشته نام وی به عنوان یکی از کشته شدگان حوادث اخیر مطرح شده است.

رسانه های ضد انقلاب، در خبرهای خود به صورت پرحجم مدعی شده‌اند که این فرد به علت ضربات باتون در تجمعات شهر شهریار کشته شده است.

این رسانه‌ها با سوء استفاده از کُرد بودن این دختر جوان تلاش کردند از صبح امروز، با تحریک احساسات مردم شریف مریوان، زمینه های ایجاد نا امنی در این شهر را ایجاد نمایند. این در حالی است که خانواده نسرین قادری بلافاصله، خبر دروغ کشته شدن دخترشان را تکذیب کرده‌اند.

علت فوت نسرین قادری از زبان پدرش

پدر نسرین قادری درباره فوت دختر خود گفت: دخترم تشنج داشت و به آنفلوآنزا هم مبتلا شده بود و شب همان روزی که فوت شده، برادرش تا ۱۲ شب پیش او بود و ما هم با او تماس تلفنی داشتیم و جویای حالش بودیم.

وی با بیان اینکه فردای آن روز هرچه با دخترم تماس گرفتیم جوابی از او دریافت نکردیم، افزود: از دختر دیگرم به همراه همسرش خواستیم تا به منزل نسرین رفته و ما را از وضعیت او باخبر کنند.

قادری گفت: با مراجعه دختر و دامادم به در منزل نسرین بازهم او هیچ جوابی نمی دهد تا با هماهنگی یکی از همسایگان در خانه را می‌شکنند و با پیکر بی جان او در منزل مواجه می‌شوند.

پدر مرحوم نسرین قادری اضافه کرد: دختر و دامادم بلافاصله با اورژانس و آگاهی تماس می‌گیرند و جسد دخترم به پزشکی قانونی شهریار منتقل می‌شود.

وی همچنین هرگونه شایعه درباره حضور دخترش در تجمعات اعتراضی و اغتشاشات را رد کرد.

دادستان شهریار: هیچ گونه آثار ضرب و جرحی روی بدن متوفیه رویت نشده است

در همین خصوص، حمید عسگری پور دادستان شهریار، در رابطه با ادعاهای مطرح شده درباره فوت خانم نسرین قادری بیان کرد: ساعت ۱۴ روز جمعه مورخه ۱۳ آبان ماه سال جاری یکی از بستگان متوفیه با مراجعه به کلانتری محل اعلام می‌کند که به در واحد مسکونی مرحومه قادری مراجعه کرده و وی در را باز نکرده است.

عسگری پور افزود: پس از دستور قضایی و باز کردن در آپارتمان، ماموران انتظامی با حضور اقوام متوفیه وارد منزل شده و مشاهده می‌کنند که جسد خانم نسرین قادری در پذیرایی بر زمین افتاده است.

دادستان عمومی و انقلاب شهریار با اشاره به نظریه پزشکی قانونی، تصریح کرد: پس از معاینه جسد، هیچ گونه آثار ضرب و جرحی مبنی بر شکستگی، در رفتگی، سیاه شدگی و کبودی بر روی بدن متوفیه رویت نشده است.

وی افزود: تشخیص اولیه پزشکی قانونی مسمومیت این فرد است و البته طبق اظهارات خانواده او دچار بیماری قبلی نیز بوده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.