اخبار شهر تهراناخبارخبر مهمدر استان

داروهای مازاد شهروندان برای استفاده مراسم اربعین جمع‌آوری می‌شود

تهران- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران گفت: در راستای برگزاری پویش مرهم زائر، داروهای مازاد منازل برای خدمت‌رسانی در مراسم اربعین جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش شجرنیوز از تهران، شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در حاشیه جلسه ستاد اربعین استان تهران با اشاره به پویش مرهم زائر اظهار داشت: جمعیت هلال احمر، پویش مرهم زائر را در سراسر کشور برای جمع‌آوری داروهای مازاد منازل اجرا می کند تا از این داروها در مراسم اربعین و جاهایی که کمبود دارو داریم، استفاده کنیم.

وی ادامه داد: در این طرح مردم می توانند داروهای مازاد را به پایگاه های هلال احمر در سراسر کشور و در استان تهران به مجموعه های هلال احمر، پایگاه های امداد و نجات و خانه های هلال احمر تحویل دهند.

این مسئول خاطرنشان کرد: در حال تفکیک داروها هستیم تا داروهای تاریخ انقضا گذشته را کنار بگذاریم، چراکه داروها باید ۶ ماه تاریخ انقضا داشته باشد تا امکان استفاده فراهم شود.

فتحی یادآور شد: داروهای در چند گروه تقسیم و به شهروندان تاکید شده تا داروهای یخچالی و شربت را برای تحویل نیاورند و داروهای پلمپ شده بهتر است.

وی گفت: برای شرکت ها، داروخانه‌ها و مراکز تولید دارو این امکان فراهم شده تا در این طرح ما را یاری کنند و بهترین خدمات را برای زائران اربعین ارائه کنیم.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.