اخبار شهرستان اسلامشهراخبارخبر مهمدر استان

درمانگاه تخصصی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر راه اندازی می شود

اسلامشهر- معاون توسعه و منابع وزیر بهداشت و درمان گفت: درمانگاه تخصصی بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر بزودی راه اندازی می شود.

به گزارش شجرنیوز از اسلامشهر، بهروز رحیمی معاون توسعه و منابع وزیر بهداشت و درمان در حاشیه بازدید از بیمارستان اسلامشهر که با همراهی میر محمدی نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس، مهدی شریفیان نماینده مجلس شورای اسلامی و امین اسدی معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار اسلامشهر انجام شد اظهار داشت: روند تکمیل بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی اسلامشهر که از ۱۴ سال پیش آغاز شده در یک سال گذشته رشد بسیار چشمگیری داشته است.

وی با اشاره به بازدید سال گذشته رئیس جمهور کشورمان از این بیمارستان و تاکید دکتر رئیسی بر تسریع در آماده سازی و آغاز خدمات دهی درمانگاه این مجموعه عظیم درمانی افزود: در حال حاضر ساختمان درمانگاه تخصصی بیمارستان آماده شده و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی تهران در تلاش است تا با تجهیز و تأمین نیروی انسانی مورد نیاز این درمانگاه را راه اندازی کند.

معاون وزیر بهداشت و درمان تصریح کرد: تاکید دولت و وزارت بهداشت و درمان این است تا ان شاءا… احداث این بیمارستان تا پایان سال جاری به اتمام برسد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.