حوادثاخبارجامعه

درگیری مرگبار به خاطر یک تصادف جزئی در تهران

چهار مرد که در جریان دعوا بر سر تصادف باعث مرگ راننده‌ای شده بودند، به اتهام قتل تحت تعقیب قرار گرفتند.

به گزارش شجرنیوز، چهار مرد که در جریان دعوا بر سر تصادف باعث مرگ راننده‌ای شده بودند، به اتهام قتل تحت تعقیب قرار گرفتند.

اوایل هفته جاری زن جوانی با حضور در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی تهران شکایت کرد چهار نفر به شوهرش حمله کرده و با کتک باعث مرگ وی شدند.پس از این شکایت، با دستور قضایی پرونده به پلیس آگاهی تهران ارسال و شاکی در تحقیقات گفت‌: روز حادثه برای انجام کاری سوار پژو ۲۰۶‌مان شده و به محله هفت‌چنار رفتیم. مقابل یک ساندویچ‌فروشی توقف کرده و هنگام پارک با خودروی پرایدی به صورت جزئی تصادف کردیم. راننده و سرنشینان پراید پیاده شده و با ما درگیر شدند و دعوای‌شان با همسرم بالا گرفت. در ادامه پراید دیگری که آن سوی خیابان با چهارسرنشین بود سمت ما آمدند.  وی افزود‌: فکرکردم آنها برای میانجیگری آمده‌اند اما فهمیدم از دوستان طرف دعوا هستند. آنها هم شوهرم را کتک زدند. با دخالت عابران، آنها سوار ماشین شده و رفتند. شوهرم را به درمانگاه بردم و بعد از درمان اولیه به خانه برگشتیم اما حالش بدتر شد و او را بستری کردیم که بعد از چند روز فوت شد. حالا از شرکت‌کنندگان در دعوا که باعث مرگ شوهرم شدند به اتهام قتل عمد شکایت دارم. تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا این‌که راننده و سرنشینان خودروی پراید اول که دعوا را در آن تصادف راه انداخته بودند، شناسایی و مورد تحقیق قرار گرفتند که به زد‌و‌خورد اولیه و دعوا بر سر تصادف اعتراف کردند اما گفتند که

سرنشینان خودروی پراید دوم را نمی‌شناسند.  وحید ناصری، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت‌: با جمع‌بندی این اطلاعات، تحقیقات برای دستگیری چهار متهم فراری پرونده در حالی ادامه دارد که برای دیگر شرکت‌کنندگان در آن دعوا قرارقانونی صادر شده است.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: حادثه 24

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.