اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

دسترسی ۲۶ هزار شهروند پرندی با افتتاح بلوار ولایت به ورودی شهر تسهیل شد

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پرند گفت: مسئولان و پیمانکاران شبانه روز به صورت جهادی پای کار بودند تا امروز با افتتاح بلوار ولایت ۲۶ هزار نفر از ساکنان این شهر در حوزه شمال فاز ۶ پرند به ورودی شهر دسترسی راحت پیدا کنند.

دسترسی ۲۶ هزار شهروند پرندی با افتتاح بلوار ولایت به ورودی شهر تسهیل شد

به گزارش شجرنیوز از رباط کریم، آرش صیادی روز شنبه در آیین بهره برداری از بلوار ولایت شهر پرند اظهار داشت: بلوار ولایت به طول یک کیلومتر از شمال فاز ۵ تا بلوار رسول اکرم و اعتبار ۶۰ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید تا شهروندان پرندی بتوانند دسترسی آسانتر به مسیرهای داخلی شهر داشته باشند.

وی ادامه داد: با افتتاح بلوار ولایت تردد شهروندان پرندی از شمال فاز ۶ به فاز های ۱،۲،۳،۴،۵ و بالعکس آسانتر و از حجم بار ترافیکی شهر کاسته شد.

این مسئول اظهار امیدواری کرد: با تداوم این خدمات، مردم طعم شیرین خدمت را بچشند و مدیران و مسئولان در خدمت به مردم از هیچ کوششی فرو گذار نکنند.
صیادی خاطرنشان کرد: انتخاب درست مسئولا اجرایی برای افتتاح بلوار ولایت بسیار تاثیرگذار بوده ، این طرح بار ترافیک محور میانی شهر را کاهش خواهد داد وبا تداوم این خدمات امیدواریم در کنار مدیرام خدوم شهر باکیفیت و مطلوبی برای شهروندان فراهم کنیم.

سرپرست شرکت عمران شهر جدید پرند به احداث چند جایگاه سوخت اشاره کرد و گفت: در جهت ارتقا کیفیت زندگی در بخش های مسکن مهر شهر آغاز عملیات بوستانها را خواهیم داشت که احداث،  بهسازی و باز پیرایی بوستانهای قدیمی از سر گرفته می شود.

وی یادآور شد: اولین بوستان به بهره برداری رسیده و در دسترس مردم قرار گرفته است ، یکی از چالش های مهم شهرپرند بحث تامین سوخت بوده که چند جایگاه عرضه سوخت به زودی به بهره برداری می رسد که این مشکل هم مرتفع خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: اساس معماری شهرپرند الگو گرفته از طرح ایرانی و اسلامی است، وجود ۲ کمربندی جنوبی و شمالی و بهره برداری از ریل باس موجب تحقق اهداف و پیشرفت شهر می شود.

حجت الاسلام حسن نوروزی اظهار داشت: بهره برداری از طرح بلوار ولایت که بخشی از کمربندی شمالی شهر پرند می باشد، بهبود وضعیت تردد و سرعت بخشی در رفت و آمد وسایل نقلیه را به همراه دارد.
این مراسم با حضور معاون توسعه منابع شرکت مادر تخصصی شهرهای جدید کشور،  نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی ، امام جمعه پرند و فرماندار رباط کریم برگزار شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.