اخبار شهرستان رباط کریماخبارخبر مهمدر استان

دستگیری سومین عضو شبکه اخاذی از تولیدکنندگان در یکی از ادارات رباط‌کریم

رباط کریم- دادستان رباط‌کریم گفت: در ادامه دستگیری ۲ کارمند یکی از ادارات شهرستان رباط‌کریم به اتهام تشکیل شبکه ارتشاء، سومین کارمند از این اداره نیز دستگیر شد.

به گزارش شجرنیوز از رباط‌کریم، اظهار داشت: به دنبال مبارزه قاطع دستگاه قضایی با متخلفان و پایمال‌کنندگان اموال بیت‌المال، در ادامه دستگیری 2 نفر از کارمندان یکی از ادارات شهرستان رباط‌کریم، سومین نفر از کارمندان این اداره با تلاش و همت سربازان گمنام امام زمان (عج) به اتهام تشکیل شبکه ارتشاء دستگیر و روانه زندان شد.

وی ضمن هشدار به متخلفان در دستگاه‌های اداری شهرستان افزود: دستگاه قضا در برخورد با تخلفات و تضییع حقوق مردم به هیچ عنوان کوتاه نخواهد آمد، در همین راستا لازم است مدیران دستگاه‌های اداری شهرستان نظارت لازم را بر مجموعه‌های تحت امر خود داشته باشند.

یوسف وند در ادامه گفت: متأسفانه این 3 کارمند اداره مربوطه با اخلال در چرخه تولید و ایجاد مانع در کار و تولید کارخانجات و تولیدکنندگان و رفع موانع با اخذ رشوه و باج‌خواهی شبکه ارتشاء تشکیل داده بودند که با هوشیاری و تلاش و همت سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیر و روانه زندان شدند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رباط‌کریم در پایان خاطرنشان کرد: تولیدکنندگان و کارآفرینان سطح شهرستان رباط‌کریم در صورت مواجه شدن با این‌گونه رفتارهای ناشایست و پیشنهاد اخذ رشوه و کار راه‌اندازی در امور تولید توسط افراد و کارکنان ذینفع و مسئول، موارد را به مراجع قضایی و امنیتی اطلاع دهند تا با همکاری یکدیگر بتوانیم ریشه فساد و ارتشاء را در کشور خشک کنیم.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

 

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.