اخبار شهرستان ملارداخباردر استان

دستگیری ۶۳ معتاد و ۳۰ خرده‌فروش مواد مخدر در ملارد

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دستگیری ۶۳ نفر از معتادان و ۳۰ نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر در ۱۰ روز گذشته خبر داد.

دستگیری ۶۳ معتاد و ۳۰ خرده‌فروش مواد مخدر در ملارد

به گزارش شجرنیوز از ملارد، سرهنگ منصور خدایی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه انتظامی اظهار داشت: براساس روند و تدابیر موجود یکی از مهم‌ترین اولویت‌های اجرایی و عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر اجرای طرح‌های مقابله‌ای با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر با استفاده از تاکتیک‌های متنوع پلیسی است.

وی افزود: در همین راستا پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ملارد با اشرافیت کامل اطلاعاتی و انتظامی و استفاده بهینه از ظرفیت‌ها و همچنین به‌کارگیری شگردهای خاص پلیسی، طی 10 روز گذشته اقدام به اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده به مواد مخدر و جمع‌آوری معتادان متجاهر کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملارد در ادامه گفت: اقدامات صورت گرفته پلیسی در این راستا منجر به دستگیری 63 نفر از معتادان و 30 نفر از خرده‌فروشان مواد مخدر شد.

سرهنگ خدایی مقابله اثربخش با مقوله مواد مخدر را نیازمند عزم همگانی همه دستگاه‌های مسئول و مردم در نهادینه‌سازی مشارکت‌های عمومی در بین اقشار مختلف جامعه دانست و خاطرنشان کرد: توجه ویژه دستگاه‌ها توأم با تعامل فزاینده جهت اقدامات مشترک و مطلوب راهکاری مناسب برای پیشگیری است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.