اخبار شهرستان پیشوااخبارخبر مهمدر استان

دعوت استاندار تهران از تولیدکنندگان برای سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی پیشوا

پیشوا- استاندار تهران پس از بازدید از ظرفیت‌های تولیدی در پیشوا از تولیدکنندگان بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف دعوت کرد تا با سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی پیشوا، زمینه تولید محصولات مختلف و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار را فراهم کنند.

به گزارش شجرنیوز از پیشوا، هم‌زمان با دوشنبه‌های صنعتی صبح امروز استاندار تهران به همراه معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران و سایر مسئولان از صنایع و کارخانه‌های تولیدی شهرستان پیشوا باید کردند.

بازدید از بزرگترین کارخانه شیر خشک و کره خاورمیانه، کارخانه شمه شیر، کارخانه خاور صنعت هما، کارخانه قند پیشوا و روغن نباتی پارس قو انجام و پس از آن نشست تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران به ریاست علیرضا فخاری استاندار تهران به همراه تولیدکنندگان برگزار شد.

علیرضا فخاری در حاشیه بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان پیشوا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: یکی از مهمترین اهداف بازدید از واحدهای تولیدی شهرستان پیشوا، بررسی زنجیره ارزش افزوده در بخش‌های مختلف صنعتی و به‌ویژه کشاورزی به‌خصوص در صنعتی سازی تولید در بخش‌های مختلف بود که اقدامات مؤثری در این شهرستان صورت گرفته است.

وی افزود: بررسی ظرفیت‌های تولیدی، ارائه راهکارهای ویژه، رفع موانع و تأمین نیازهای واحدهای تولیدی به تسهیلات مالی و چگونگی ایجاد ارتباط آنان با بازارهای مصرف داخلی و بین‌المللی از دیگر اهداف بازدید از واحدهای تولیدی بود که مشخص شد تعداد زیادی از واحدهای تولیدی، صنعتی و صنایع غذایی در صادرات محصولات خود به سایر کشورها، پیشگام هستند.

استاندار تهران در ادامه گفت: بسیاری از تولیدکنندگان پیشوا محصولات خود را به کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، افغانستان، ازبکستان و ترکمنستان صادر می‌کنند که این مهم نقش به سزایی در تولید پایدار محصولات مختلف صنعتی و کشاورزی دارد.

وی تصریح کرد: رفع مشکلات سرمایه در گردش، تأمین منابع، پرداخت نشدن تسهیلات به عنوان برخی از نیازهای تولیدکنندگان پیشوایی مطرح شد.

فخاری ادامه داد: ایجاد یک کنسرسیوم بین تولیدکنندگان منطقه که ارتباط تولیدی مستقیمی با هم دارند می‌تواند ضمن ایجاد صرفه اقتصادی، باعث تولید محصولات جانبی مورد نیاز کشور از جمله کره و سایر محصولات لبنی شود.

استاندار تهران در پایان از تولیدکنندگان بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف صنایع غذایی، لبنی، صنایع فلزی، الکترونیک و مخابرات دعوت کرد تا با استفاده از ظرفیت‌های خالی سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی پیشوا، زمینه تولید محصولات مختلف و ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار را فراهم کنند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.