اخبار شهرستان شهریاراخبارخبر مهمدر استان

رئیس بهزیستی شهریار از همکار آزاده خود تجلیل کرد

به مناسبت فرا رسیدن سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، طی مراسمی از جانباز و آزاده شاغل در بهزیستی شهریار تجلیل شد.

رئیس بهزیستی شهریار از همکار آزاده خود تجلیل کرد

به گزارش شجرنیوز، به مناسبت فرارسیدن سالروز ورود آزادگان عزیز به خاک میهن مراسمی با هدف تجلیل از جانباز شاغل محرم خنجری و با حضور داود فهیم راد رئیس بهزیستی شهرستان شهریار و مسئولین مراسم تجلیل برگزار شد.

داود فهیم راد در این مراسم ضمن گرامیداشت سالروز ورود آزادگان گرامی به میهن اسلامی اظهار نمود: صحبت کردن در جمع دوستانی که برای حفظ اسلام، که سال های زیادی از بهترین لحظات عمرشان را در اسارت گذرانده اند، کارساده ای نیست.

وی در ادامه افزود: جانبازان و آزادگان، مردهای عمل هستند و خوشا بحال آنان که در مسیر جبهه و خون شهدا مستدام و پایدار بمانند.

او در ادامه تصریح کرد: تکریم و ستایش این عزیزان آنچنان والاست که نمی توان ذره ای از دریای بیکران اخلاص آنان با الفاضی که شایسته آنها باشد، تقدیر نمود.

این مسئول گفت: فرزندان جبهه و شهادت نباید در پیچ و خم زندگی دچار روزمرگی شوند و از اصل خویش دور گردند. آنان باید به هدفی که برای رسیدن به آن جوارح و سال های زیادی از زندگی خویش را هدیه نموده اند فکر نمایند.

در ادامه جلسه، محرم خنجری آزاده معزز خاطراتی از هنگام اسارت در اردوگاههای عراقی بازگو نمود.

در پایان این مراسم از محرم خنجری آزاده و جانباز شاغل در این اداره با اهداء هدیه و لوح تقدیر تجلیل بعمل آمد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.