اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

رئیس بیمارستان بهارستان خبر مسمومیت الکلی پنج نفر در شهرگلستان را تکذیب کرد

بهارستان- رئیس بیمارستان بهارستان در پاسخ به این پرسش که به ادعای برخی پنج بیماری که در گزارش رسانه‌های محلی به آن اشاره شده به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده‌اند، اینگونه پاسخ داد: فعلاً این خبر تا بررسی و استعلام از بیمارستان لقمان مورد تأیید ما نیست.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، مولایی رئیس بیمارستان بهارستان در پی انتشار خبری با مضمون مسمومیت پنج نفر به‌خاطر استفاده از مشروبات الکلی قلابی در گلستان اظهار داشت: طی چند روز گذشته فقط یک نفر به‌خاطر استفاده از مشروبات الکلی تقلبی و متادون به بیمارستان بهارستان منتقل شد.

وی ضمن اشاره به اینکه بعد از دو روز تلاش کادر درمان خوشبختانه حال عمومی او خوب است، افزود: فکر می‌کنم با رفع شدن کامل مسمومیت، فردا بیمار مورد نظر از بیمارستان مرخص می‌شود.

رئیس بیمارستان بهارستان در پاسخ به این پرسش که به ادعای برخی پنج بیماری که در گزارش رسانه‌های محلی به آن اشاره شده به یکی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده‌اند، اینگونه پاسخ داد: فعلاً این خبر تا بررسی و استعلام از بیمارستان لقمان مورد تأیید ما نیست.

این درحالی است که رسانه های محلی از فوت یک جوان و وخامت حال چند تن دیگر بر اثر مسمومیت با مشروبات الکلی در شهرگلستان خبر می دهند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.