اخبار شهرستان بهارستاناخبارخبر مهمدر استان

رئیس‌ دادگستری و دادستان بهارستان معرفی شدند

رئیس‌ دادگستری و دادستان بهارستان با حضور رئیس کل دادگستری استان تهران‌ و جمعی از مسئولان قضایی شهرستان معرفی شدند.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، علی القاصی‌مهر صبح امروز در آئین تودیع و معارفه رؤسای دادگستری و دادستان بهارستان اظهار داشت: مأموریت مسئولین به لحاظ انسانی، اداری و اخلاقی خدمت خالصانه به مردم است لذا باید با حساسیت تمام و پیگیری مجاهدانه مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی به همکاری ادارات و نهادها با سیستم قضایی تأکید کرد و افزود: عملکرد مناسب و درست در حوزه‌های مختلف اعتماد مردم را به دنبال دارد و بهترین داور و قاضی عملکرد مسئولین مردم هستند و مشروعیت از مردم دریافت می‌شود.

مدیرکل دادگستری استان تهران با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابل قدرت‌های پوشالی جهان ایستاده است گفت: اتکا به مردم، نظام و انقلاب را در مقابل دشمنان استوار کرده است.

القاصی‌مهر تصریح کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از بطن مردم سازمان‌دهی و در خدمت، امنیت، آسایش و صیانت از کیان ایران اسلامی تشکیل و متعالی شده است لذا محبوبیت سپاه دشمنان را غضبناک کرده است.

وی سپاه را ماهیت جامعه و انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: سپاه پاسداران بیشترین اثرگذاری را در مقابل گروه‌های شیطانی و داعش در جهان داشته است و شَر گروه تکفیری داعش را از جهان کم و امنیت را ایجاد کرد.

مدیرکل دادگستری استان تهران ابراز داشت: اقدامات خبیث اروپایی‌ها در مقابل سپاه کارایی نخواهد داشت و نهاد مردمی سپاه همچون سنوات گذشته با صلابت و قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

القاصی‌مهر با تأکید بر حفظ و شناخت جایگاه کارکنان دستگاه قضایی گفت: برخورد حسنه و تکریم شایسته مردم مهمترین مسئله‌ای است که کارکنان دستگاه قضایی باید به خوبی آن را انجام دهند.

وی افزود: سرقت، توهین به اشخاص، ضرب و جرح عمدی، کلاه‌برداری و تهدید، حمل مواد مخدر، افترا و تحصیل مال نامشروع بیشترین آمار ورود پرونده به سیستم قضایی در بهارستان است که با بررسی جوانب مختلف توسط مسئولین این آمارها باید کاهش یابد.

رئیس‌کل دادگستری استان تهران در پایان با تأکید بر بهره‌مندی دستگاه قضایی از ظرفیت مردمی خاطرنشان کرد: روسای جدید دادگستری و دادستان شهرستان بهارستان تمامی نواقص و نارسایی‌های حوزه قضایی را شناسایی و بهترین خدمات را با ظرفیت‌های مناسب به مردم ارائه و عدالت را در این شهرستان در معرض دید عموم بگذارند.

در پایان این مراسم با حضور مدیرکل دادگستری استان تهران و هیئت همراه، مسئولین ادارات و فرماندهان نظامی و انتظامی شهرستان بهارستان، آئین تودیع و معارفه روسای دادگستری و دادستان شهرستان بهارستان برگزار و رحیم علیش‌پور به‌عنوان رئیس جدید دادگستری و سید امیر احمدی به‌عنوان دادستان جدید بهارستان معرفی و از تلاش‌های هاشم امامی و غلامرضا صادقی رئیس دادگستری و دادستان سابق بهارستان تجلیل به عمل آمد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.