اخبار شهرستان ملارداخبارخبر مهمدر استان

راه اندازی اولین وب سایت و تلویزیون اینترنتی ویژه ترافیک شهری در ملارد

در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک شهری اولین وب سایت و تلویزیون اینترنتی ویژه ترافیک شهری راه اندازی توسط شهرداری ملارد شد

راه اندازی اولین وب سایت و تلویزیون اینترنتی ویژه ترافیک شهری در ملارد

در راستای ارتقاء فرهنگ ترافیک شهری ، محمد بهمنی شهردار ملارد  از راه اندازی اولین وب سایت و تلویزیون اینترنتی ویژه ترافیک شهری در این شهر خبر داد.

محمد بهمنی شهردار ملارد ساماندهی فضای تردد شهر و توجه به مسائل ترافیک شهری را از اهداف اجرای این طرح در سطح شهر دانست و گفت:

با مصوبه شورای ترافیک شهرستان ملارد در راستای ایجاد نظم وگسترش فرهنگ ترافیک در سطح شهر ،کنترل و نظارت بر ترافیک شهری، مدیریت هرچه بهتر بحران های ترافیکی احتمالی این طرح اجرا شد که قطعا این اقدام می تواند در کاهش بار ترافیک و اتلاف وقت شهروندان تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی در ادامه افزود:یکی از اهداف ما از اجرای این طرح رسیدن به یک شهر الکترونیک است و علاوه بر استفاده از ابزار های نوین می توان آشنایی و پیامهای ترافیکی بدون واسطه در سطح شهر بصورت آنلاین در اختیار شهروندان گذاشت که تاثیر مؤثری در هوشمندسازی شهر خواهد داشت.

محمد بهمنی در پایان ایجاد آرامش در تردد شهروندان را یکی دیگر از مزایایی این طرح برشمرد و گفت:از شهروندان فهیم شهر ملارد می خواهیم که با رعایت موازین و قوانین در سطح شهر در راستای ایجاد شهری ایمن و بدون معضل ترافیک همکاری های لازم را داشته باشند

آدرس وب سایت ترافیکی شهر ملارد : http://traffic.malard.ir در اخیتارشهروندان میباشد .

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.