صنعت و تجارتاخباراقتصاد

ركوردشكني ها در پاكسان ادامه دارد

شركت پاكسان در آبان ماه سال جاري ركورد جديدي در توليد ثبت نمود.

به گزارش شجر نیوز، شركت پاكسان در آبان ماه سال جاري با توليد 13/220 تن از محصولات، توانست نسبت به عملكرد خود در مدت مشابه سال قبل 26 درصد افزايش را به ثبت برساند.

اين در حالي است كه فروش يازده ماهه، نسبت به سال گذشته، 34 درصد رشد نشان داده است.

بقائي مديرعامل شركت پاكسان با اشاره به افزايش توليد گفت: در بدو ورود به شركت پاكسان و ابتداي كار، با مسائل عديده اي روبرو بوده ايم كه امر توليد و ارائه محصولات با دشواري هاي جدي توام بود. اما به جهت اينكه با هدف ارتقا و تحقق جهش توليد، به اين مجموعه قدم گذاشته بوديم، به عنوان يك سرباز در سنگر توليد و اقتصاد كشور، هدف اصلي مان عمل به منويات مقام معظم رهبري بوده و هست. به همين منظور در بدو امر، لازم بود تا مطالعه و ارزيابي از مجموعه به عمل آيد.

وي به مطالعه و ارزيابي هاي صورت گرفته در اين خصوص اشاره كرد و افزود: در ابتدا با بررسي هاي بعمل آمده، نقاط ضعف و قوت و همچنين تهديدها و فرصت هاي پيش روي شركت با دقت و  توجه بسيار، پايش و به منظور عبور از چالش ها، استراتژي راهبردي، علمي و به روز، در سازمان تدوين و اجرايي شد.

مديرعامل پاكسان موضوعات مربوط به توليد و فروش را از جدي ترين مسائل اين مجموعه معرفي كرد و يادآورشد: با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، به لطف خدا، مشكلات تأمين، توليد و فروش تا حد قابل توجهي مرتفع شده و امروزه شاهد ثبت ركوردهاي جديد در توليد و فروش و حتي صادرات محصولات اين مجموعه هستيم و اميدواريم سال مالي جاري را با موفقيت پشت سر بگذاريم و جهش توليد را در همه ابعاد در اين مجموعه محقق كنيم.

بقائي در ادامه ضمن اشاره به افزايش سرمايه 298 درصدي اين شركت از محل سود انباشته، مطالبات و آورده نقدي، خاطرنشان كرد: در خصوص افزايش سرمايه شركت و اقدامات توسعه ‌اي برنامه هاي خوب و اثر بخشي طرح ريزي شده است كه پس از تاييدات قانوني جزئيات آن اطلاع رساني خواهد شد.

البته شركت پاكسان دارايي هاي ارزشمندي از جمله 70 هزار متر زمين كارخانه در اتوبان فتح تهران، ماشين آلات و تجهيزات، انبار احمد آباد مستوفي و برندهاي بسيار معتبري دارد كه ده ها سال اين دارايي ها تجديد ارزيابي نگرديده است. در ضمن اين واحد توليدي در سه شيفت بصورت شبانه روزي در حال فعاليت است، با اين وجود طي قراردادهايي، برخي شركتها با برندها و تحت ليسانس پاكسان، محصول توليد ميكنند تا نياز بازار تامين گردد.

بقائی در خاتمه اظهار داشت با رشد توليد و افزايش مبلغ فروش، سود شركت افزايش خواهد يافت و براي سال مالي منتهي به آذر 99 سود هر سهم شركت به بالاي 200 تومان خواهد رسيد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.