اخبار شهر تهراناخبارخبر مهمدر استان

ریزش ساختمان دو طبقه قدیمی در خیابان ملت تهران/ سه نفر زنده از زیر آوار خارج شد

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان قدیمی دو طبقه در خیابان ملت خبر داد و گفت: سه نفر زیر آوار محبوس شده بودند که زنده خارج شدند.

ریزش ساختمان دو طبقه قدیمی در خیابان ملت تهران/ سه نفر زنده از زیر آوار خارج شد

به گزارش شجرنیوز از شهر تهران، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران از ریزش یک ساختمان قدیمی دو طبقه در خیابان ملت خبر داد و اظهار کرد: ساعت ۱۱ و ۴ دقیقه ظهر امروز یک مورد حادثه آوار در یک ساختمان قدیمی در خیابان ملت، خیابان آذرتوس به سامانه ۱۲۵ سارمان آتش‌نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد و بلافاصله دو ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده کردند که در یک ساختمان دوطبقه قدیمی که ظاهراً کارگران در آن مشغول به کار بودند به یکباره هر دو طبقه تخریب شد و اطلاعات اولیه حاکی از این بود که افراد زیر آوار محبوس هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران بیان کرد: آتش نشانان با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب و با ملاحظه شرایط ایمنی عملیات آواربرداری و جستجو را آغاز کردند و در مدت زمان کوتاهی توانستند هر سه نفر را که کاملاً زیر آوار محبوس بودند و از نقاط مختلف دچار مصدومیت و شکستگی شده بودند، خوشبختانه زنده خارج کردند و تحویل عوامل اورژانس دادند و در ساعت ۱۲ و ۲۴ دقیقه عملیات به پایان رسید.

ملکی در پایان گفت: در بناهای قدیمی تخریب و نوسازی و تعمیرات باید همراه با اتخاذ تمهیدات لازم باشد و خصوصاً در روزهایی که بارندگی است احتمال ریزش این گونه بناها بیشتر است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.