اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس معرفی شد

طی حکمی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس معرفی شد.

سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس معرفی شد

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، آیین تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس با حضور مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار و طی حکمی از سوی علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، حسن پارسافر به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان قدس معرفی و از زحمات نادر ممیلو طی مدت فعالیتش قدردانی شد.

وحید گلیکانی فرماندار قدس در این جلسه اظهار کرد: اداره ورزش باید همیشه پویا باشد و به سمت صعود پیش برود و خدماتی به ورزشکاران ارائه دهد.

وی گفت: توجه به هیئت‌های ورزشی و راه اندازی مجدد سالن‌های ورزشی باید مورد توجه قرار گیرد. بهره‌مندی از ۳۰ هزار ورزشکار و ۱۳ هزار بیمه شده ورزشی، مدال آوران و شرکت کنندگان در المپیادهای مختلف ورزشی نشان از ظرفیت ورزشی شهرستان دارد.

فرماندار قدس با تاکید بر اینکه در مجموعه شهرستان باید با نگاه تخصصی به حوزه ورزش پرداخت تا بتوان در کاهش آسیب‌های اجتماعی اثرگذار بود، افزود: تقویت حوزه‌های ورزشی، پیگیری مطالبات حقوقی، توجه ویژه به اماکن ورزشی و استخرها، رسیدگی به زمین‌های ورزشی و جلوگیری از کاربری‌های دیگر، بهسازی چمن‌ها و تکمیل اماکن ورزشی در روستاها رسیدگی شود.

وی به خانه کشتی و استادیوم ۲۵ هزار نفری که از ظرفیت‌های شهرستان است اشاره کرد و ادامه داد: ورزشکاران قهرمانی در مسابقات ملی و بین المللی مدال‌آور هستند که باید نگاه ویژه شود و آمار ورزشکاران با تقویت حوزه‌ها افزایش یابد.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه جوانان انتظار داریم که مدیریت صورت گیرد و در خصوص کلاس‌های ازدواج موفق جوانان، کاهش طلاق در جامعه و ارائه برنامه در این زمینه در دستور کار قرار گیرد و برنامه ریزی مدون جهت جلوگیری از ناهنجاری‌ها انجام شود.

گلیکانی گفت: انتظار می‌رود رییس جدید با استفاده از هیئت‌های ورزشی موجود، شهرستان را به قله موفقیت‌های بیشتر برساند و شادابی بیشتری در جامعه ایجاد کند و در بحث اشتغال لازم است جذب نیروهای ورزشکار و امتیازاتی به آنها در برنامه توسعه رسیدگی شود.

تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در اولویت است

احمد ارشدی مشاور مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران در ادامه با بیان اینکه در شرایط جدید رسیدگی به مطالبات هیئت‌ها مورد توجه است، گفت: به‌دنبال تغییر شرایط هستیم و با سازمان برنامه و بودجه کل کشور، سازمان برنامه‌ریزی استان و مجمع نمایندگان استان تهران همکاری داشته تا مشکلات و شناسه‌دار کردن نیروهای بومی و بهره‌مندی از آنها رسیدگی شود.

وی افزود: توسعه ورزش در استان در برنامه بوده تا عظمت ورزش در استان دوباره برگردد و در برنامه هفتم شروع پروژه جدید با سختگیری همراه بوده و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی در اولویت است.

مشاور مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران با اشاره به اینکه ماده ۲۷ برای سرمایه‌گذاران تسهیل خواهد شد و با توجه به ماده ۸۸ تعدادی از مکان‌ها از مزایده خارج می‌شوند گفت: بحث ورزش برای همه مورد توجه است و همه مسوول و موظف هستیم که شرایط را مدیریت کنیم و بازویی برای پیشرفت باشیم و اعتبار خوبی برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی درنظر گرفته شده است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.