بانک و سرمایهاخباراقتصادخبر مهم

شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک ملی

اغلب بانک‌ها برای تعمیرات مسکن به متقاضیان واجد شرایط وام می‌دهند. این وام توسط بانک ملی هم به مشتریان پرداخت می‌شود. وام 50 میلیون تومانی تعمیر مسکن بانک ملی با شرایطی به متقاضیان انتقال پیدا می‌کند.

شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی بانک ملی

به گزارش شجرنیوز، براساس اطلاعات رده، متقاضیانی امکان درخواست وام مذکور را دارند که در یکی از شعب بانک ملی دارای حساب قرض الحسنه باشند یا حداقل آن را افتتاح کنند. هنگام پرداخت تسهیلات تعمیر مسکن، هیچ مقداری از مبلغ وام توسط بانک بلوکه نخواهد شد. ضمن اینکه حساب سپرده فرد هم مسدود نخواهد شد و وام گیرنده تا پایان تسویه اقساط، امکان استفاده از سپرده خود را دارد.

وام 50 میلیون تومانی بانک ملی

سود این وام 18 درصد اعلام شده است. ضمانت اصلی برای این تسهیلات، ارائه ضامن رسمی و سند ملکی بوده و در صورتی که شعبه سقف وام را تا 50 میلیون تومان بالا ببرد، سند ملکی به نام خود وام گیرنده باید ارائه شود. بنابراین برای کمتر از این مبلغ نیازی به ارائه سند ملکی نبوده و تنها داشتن ضامن معتبر کفایت می‌کند.

مبلغ اقساط وام 50 میلیون تومانی تعمیر مسکن

حداکثر مدت زمان بازپرداخت این وام 36 ماه است. براساس مقررات بانک ملی، ملک باید به نام وام گیرنده باشد. ضمنا وام گیرنده نباید قبلا همین وام را گرفته باشد، به علاوه نداشتن بدهی معوق و چک برگشتی در سیستم بانکی هم برای دریافت این نوع تسهیلات ضروری است.

در صورتی که حداکثر مبلغ وام با نرخ سود مشخص شده به متقاضیان پرداخت شود و بانک هم مدت زمان پرداخت را همان 36 ماه تعیین کند، مبلغ اقساط یک میلیون و 807 هزار و 620 تومان خواهد بود. کل سود وام 15 میلیون و 74 هزار و 312 تومان و مجموع رقم وام و سود آن 65 میلیون و 25 هزار تومان است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.