شهر شهریاراخباراخبار شهرستان شهریارخبر مهمدر استان

شرکت بیش‌از ۵ هزار نفر از مردم شهریار در اعتکاف رجبیه

شهریار- امام جمعه شهریار گفت: بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ نفر از مردم شهریار در مراسمات اعتکاف رجبیه شرکت کردند و مسوولان باید قدردان مردم بوده و در خدمت خالصانه و جهادی از همدیگر سبقت گیرند.

به گزارش شجرنیوز از شهریار، حجت الاسلام سیدحسین حسینی‌نوری امام جمعه شهریار در خطبه‌های نماز جمعه که ظهر امروز در مصلی این شهر برگزار شد، ضمن توصیه خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی اظهار کرد: ایمان یک مومن پذیرش همه انبیاست و برای ایجاد حکومت برگزیدگان الهی باید به همزبانی با مردم، ایجاد عدالت، دعوت به تقوا و توحید، پرهیز از دعوت به خود، دوری از جهل، دعوت به عقل، تعهد به مسوولیت و خدمت به مردم توجه کنیم.

وی گفت: هرکس در هر سمتی باشد و در خدمت به مردم کم بگذارد و کاستی داشته باشد عاقبت خوشایندی نخواهد داشت.

امام جمعه شهریار با تاکید بر اینکه پیشرفت‌های نظام را باید به جامعه اسلامی معرفی کرد و پرتاب ماهواره‌ها به فضا یکی از افتخارات کشور است، افزود: موانعی در راه پیشرفت است و هر مجموعه‌ای در سرمایه‌گذاری و کسب و کار مشکلاتی ایجاد می‌کند.

حجت الاسلام حسینی‌نوری ادامه داد: وقتی مسوولان به این مسائل رسیدگی نکنند و اخذ مجوزها طول بکشد فرصت سرمایه‌گذاری به مسیرهای دیگر می‌رود و بخش خصوصی با ظرفیت بالایی که دارد می‌تواند در حوزه اقتصادی اثرگذار باشد.

وی گفت: دشمن از پیشرفت‌های کشور و حضور مردم عصبانی است اما ملت مقتدر بار اصلی حکومت را بردوش داشته و صاحبان اصلی انقلاب اسلامی مردم هستند.

امام جمعه شهریار با اشاره به مشارکت در انتخابات افزود: دشمن در انتخابات پیش رو اصرار دارد کسانی وارد خبرگان رهبری شوند که این افراد تشکیلاتی مرتبط با جامعه غربی بوده و تولید قدرت در بحران داشته و از اصحاب سکوت باشند و ناهنجاری ایجاد کنند.

حجت الاسلام حسینی‌نوری با اشاره به مشکلات معیشتی و اقتصادی یادآور شد: در انتخابات باید قدرتمندانه شرکت کرد و دست رد بر اهداف دشمن بزنیم و این امر مهم قدرت را برای کشور به ارمغان آورده و با جهاد تبیین باید میزان حضور مردم پای صندوق‌های را افزایش دهیم.

وی گفت: بیش از ۵ هزار و ۲۰۰ نفر از مردم شهریار در مراسمات اعتکاف رجبیه شرکت کردند و مسوولان باید قدردان مردم بوده و در خدمت خالصانه و جهادی از همدیگر سبقت گیرند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.