بانواناخبارورزش

شورای عالی امنیت ملی ورود زنان به ورزشگاه‌ فوتبال را تصویب کرد

مهدی تاج از حضور زنان در 4 ورزشگاه کشور خبر داد.

به گزارش شجرنیوز، حضور زنان در ورزشگاه یکی از مباحثی است که مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال بعد از بازگشتش به فدراسیون، در چند نوبت در مورد آن صحبت کرده و اعلام کرده بود که این اتفاق می‌افتد. باوجود اینکه تاج خبر از حضور زنان در ورزشگاه در ماه‌های گذشته داده بود، فصل فوتبالی ایران در حالی به پایان رسید که به جز چند بازی در ابتدای فصل در ورزشگاه آزادی، زنان دیگر اجازه ورود به ورزشگاه را پیدا نکردند.

مهدی تاج در تازه‌ترین اظهارنظر خود در مورد بحث حضور زنان در ورزشگاه بازهم خبر از این داده که زنان به ورزشگاه می‌آیند! تاج در همین ارتباط به رادیو ورزش گفته است: «ما ورود بانوان را خواهیم داشت. شورای امنیت ملی خوشبختانه این موضوع را تصویب کرده و کارگروهی برای آن تعیین شده که تصمیم گیری درباره نحوه اجرا را بر عهده دارد. وزارت کشور، وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون فوتبال و دو دستگاه اطلاعاتی برای چگونگی ورود بانوان برنامه ریزی می کنند.

آمدن و نیامدن آن‌ها دیگر مطرح نیست. در ورزشگاه‌هایی مثل گل‌گهر، سپاهان، ذوب‌آهن و غدیر اهواز که مناسب است، بانوان حضور پیدا خواهند کرد. ورزشگاه آزادی هم باید آماده شود».

مهدی تاج در حالی نام 4 ورزشگاه را اعلام کرده که زنان می‌توانند در آن بازی‌های لیگ برتر را تماشا کنند که نام ورزشگاه آزادی در بین آن‌ها نیست! در سال‌های گذشته و چند مرتبه‌ای که زنان برای دیدن بازی‌های ملی و باشگاهی به ورزشگاه آمده بودند، میزبان آن‌ها ورزشگاه آزادی بود و همیشه از این صحبت می‌شد که ورزشگاه آزادی تنها استادیوم ایران است که فعلا شرایط برای حضور زنان در آن مهیا است و مشخص نیست در این چند ماه چه اتفاقی افتاده که ورزشگاه آزادی شرایط میزبانی از زنان را ندارد.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: خبرفوری

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.