دنیای فوتبالاخبارورزش

شوک بزرگ به پرسپولیس در آستانه دربی؛ غیبت غیر موجه لوکادیا

ستاره نیم فصل اول تیم فوتبال پرسپولیس بدون هماهنگی با مسوولان این باشگاه در اردوی سرخپوشان حضور پیدا نکرد.

شوک بزرگ به پرسپولیس در آستانه دربی؛ غیبت غیر موجه لوکادیا

به گزارش شجرنیوز، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی بعد از تمرین امروز قرار است به اردو برود که ستاره نیم فصل اول سرخپوشان در تمرین امروز به صورت غیر موجه غیبت کرد تا در آستانه از دست دادن شهرآورد تهران قرار بگیرد.

باشگاه پرسپولیس در این باره نوشت:

یورگن لوکادیا بازیکن هلندی پرسپولیس بدون اطلاع رسانی به باشگاه و تیم، در تمرین امروز (یک‌شنبه) حضور پیدا نکرد و به خاطر مشکلات خانوادگی، قصد سفر از ایران را دارد.

یورگن لوکادیا در تمرین امروز غایب بود. او بدون آن‌که درباره غیبت خود و دلیل آن به باشگاه و تیم خبر و اطلاعی بدهد در تمرین غایب بود.

این اتفاق در حالی روی داد که باشگاه تعهدات مالی خود نسبت به این بازیکن را تمام و کمال انجام داده و از این ناحیه مشکلی وجود ندارد.

این بازیکن در جریان پیگیری موضوع از سوی باشگاه نیز بر این مساله تاکید داشت و اقدام و اضطرار او برای سفر، صرفا به دلیل مشکلات خانوادگی است و از ناحیه انجام تعهدات قراردادی از سوی باشگاه مشکلی وجود ندارد که سبب این اقدام شده باشد.

وی در آستانه مسابقه دربی دلیل این اقدام خود را بیماری همسرش اعلام کرده و این که می‌خواهد خود را به او و فرزندانش برساند.

این در حالی است که وی در این ارتباط که در تلاش برای سفر است مطلبی را به باشگاه اعلام نکرده بود. از سوی دیگر با توجه به صدور ویزای کار برای این بازیکن، فرایند خروج بازیکن مستلزم انجام پاره‌ای امور از جمله دریافت مفاصاحساب مالیاتی است که مستلزم صرف حداقل زمانی خواهد بود.

این در حالی است که شیخ دیاباته هم به دلیل مصدومیت در بازی حساس پیش رو غایب است و غیبت لوکادیا، گل‌محمدی را با چالشی جدی در خط حمله مواجه خواهد کرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.