اخبار شهرستان قدساخبارخبر مهمدر استان

عذرخواهی شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران از ساکنان منطقه محمدآباد

شهرقدس- شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران به دنبال انتشار گزارش از مشکلات تأمین آب در محمدآباد شهر قدس به دلیل اختلال به وجود آمده از مردم عذرخواهی کرد.

به گزارش شجرنیوز از شهرقدس، در پی انتشار گزارشی با عنوان “روایتی از رنج و مصائب اهالی محمدآباد شهر قدس/ گذران سخت زندگی ‌با انواع مشکلات” در 12 شهریورماه از مشکلات اهالی محمدآباد شهرقدس در تأمین آب شرب، شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران در اطلاعیه‌ای ضمن پوزش از اختلال به وجود آمده، از ساکنان آن محدوده خواست با مدیریت مصرف و پرهیز از مصارف غیرضروری، این نهاد را در تأمین پایدار آب شرب یاری رسانند.

در این اطلاعیه آمده است: منطقه محمدآباد از جمله مناطق دارای جمعیت و بافت متراکم از نظر ساخت‌وساز است و به دلیل ساخت‌وسازهای بی‌رویه و افزایش جمعیت با شروع فصل گرما و افزایش مصرف آب برخی کوچه‌های منطقه موردنظر دچار افت فشار و قطعی آب در ساعات اوج مصرف شده بود.

بیشتر بخوانید

گفتنی است بخشی از محدوده محمدآباد خارج بافت شهری و روستایی و خارج از خدمات شهری است و امکان ارائه خدمات با توجه به زیرساخت‌ها وجود ندارد.

شرکت آب و فاضلاب غرب استان تهران همچنین اعلام کرد که مشکل تأمین آب شرب پس از بررسی و تقویت فشار شبکه آبرسانی با استفاده از مخزن ذخیره آب شرب منطقه و اجرای یک مورد سه‌راه گیری از خط 300 میلیمتری و اجرای 100 متر لوله‌گذاری در خیابان شهید حیدری هم‌اکنون برطرف شده است.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: تسنیم

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.