اخبار شهرستان ورامیناخبارخبر مهمدر استان

عذرخواهی معاون استاندار تهران ازمردم برای مشکلات قطار تهران-پیشوا

ورامین- فرماندار ویژه ورامین و معاون استاندار تهران از مردم برای مشکلات پیش‌آمده برای قطار تهران-پیشوا عذرخواهی کرد.

به گزارش شجرنیوز از ورامین، مجید درویشی فرماندار ویژه ورامین و معاون استاندار تهران پیش از ظهر چهارشنبه از مردم برای مشکلات پیش‌آمده برای قطار تهران-پیشوا عذرخواهی کرد و در خصوص قطار شهری ورامین- تهران گفت: روز سه‌شنبه شش تیرماه، حرکت قطار ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه ایستگاه راه‌آهن تهران به سمت پیشوا به واسطه اعتراضات مردمی حدود ۲ ساعت متوقف شد، که طی صحبت و تعاملی که مسؤولان راه‌آهن با مردم داشتند، قطار تهران-پیشوا حرکت خود را از سر گرفت.

معاون استاندار تهران گفت: ما ضمن عذرخواهی از مردم بابت مشکلات پیش‌آمده، درخواست داریم مردم عزیز مقداری صبوری و تحمل کنند تا مدتی سپری و قطارها تعمیر و وارد فرایند سرویس‌دهی شوند.

وی گفت: این قطارها متعلق به شرکت رجا است و تحت نظر وزارت کار است، که مهم‌ترین مسأله برای رفع مشکل قطارها، بحث تأمین اعتبارات لازم بود که در این رابطه شرکت رجا، اعتبار دولتی برای تعمیر قطارها را نداشت.

فرماندار ورامین گفت: اعتقاد وزارت کار آن بود که شرکت رجا، شرکتی خودگران است و باید خود بتواند درآمد کسب و هزینه کند، از طرفی شرکت رجا اعتقاد داشت که منابع و اعتبارات لازم برای تعمیر قطارها خصوصاً متناسب با کرایه‌های دریافت شده از مردم را ندارد و لازم است از منابع دولتی نسبت به تعمیرات اقدام شود.

وی اضافه کرد: برای تعمیر قطارها عددی بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار لازم بود، که قرار بر آن شد با اعتباری که وزارت کار برای تعمیر قطارها تخصیص می‌دهد، نسبت به تعمیر قطارها چه بحث تعمیرات موتور و چه تعمیرات تهویه‌های گرمایشی و سرمایشی اقدام شود که در هر صورت، دریافت مصوبه و تأمین اعتبارات لازم مقداری زمان‌بر بود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.