اخبار شهرستان ملارداخبارخبر مهمدر استان

عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی ملارد با حضور استاندار تهران آغاز شد

ملارد- عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی ملارد در قالب طرح دوشنبه‌های صنعتی با حضور استاندار تهران آغاز شد.

به گزارش شجرنیوز از ملارد، علیرضا فخاری استاندار تهران صبح امروز در قالب طرح دوشنبه‌های صنعتی به شهرستان های غرب استان تهران سفر کرد و در آیین آغاز عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی ملارد حضور یافت.

افتتاح برنامه های اوقات فراغت آموزش و پرورش استان به میزبانی شهرستان ملارد، کلنگ زنی شهرک صنعتی ملارد و بازدید از دو واحد تولیدی و صنعتی از مهمترین برنامه‌های استاندار تهران در این سفر است.

استاندار تهران همچنین با حضور در شهرستان قدس در حاشیه بازید از مراکز تولیدی این شهرستان اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی برای سرکشی از میزان پیشرفت امور، امروز بازدید از مراکز تولیدی شهرستان قدس از جمله تولید لنت ترمز و تغییرات تکنیکی برای توسعه کارهای صنعتی به عمل آمد و توافق شد تا در مسیر تولید، موانع از طریق تسهیلات دولت رفع شود.

وی ادامه داد: مواردی با کمک بنیاد مستضعفان در حوزه‌های محرومیت‌زدایی، ساخت مدرسه و کمک‌های معیشتی به قشر آسیب‌پذیر در دستورکار قرار گرفت.

استاندار تهران در مورد پساب تصفیه‌خانه شهرقدس عنوان کرد: بازگردانی پساب پیش‌بینی شده است تا پساب را در چرخه مصرف مجدد بیاوریم و بخش عمده‌ای از این پروژه به نقطه قابل اطمینانی رسیده است، همچنین راه‌اندازی مدول دوم نیز در دستور کار قرار دارد.

فخاری در مورد حریم زمین‌های محمدآباد گفت: رعایت حرایم در بخش‌های مختلف شورای عالی معماری و شهرسازی در حال بررسی است و در مورد محمدآباد نیز باید متناسب با جغرافیای منطقه باشد و منتظر جواب نهایی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در دستورکار دولت قرار دارد و در این زمینه طبق جلسه‌ای که دیروز با وزیر بهداشت و درمان داشتیم برای بیمارستان شهریار بودجه مناسبی مصوب شده و امید است تا هفته دولت این پروژه تکمیل شود.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: فارس

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.