اخبار شهرستان بهارستاناخباردر استان

فرماندار بهارستان: با تولید محتوای مناسب با هجمه‌های فرهنگی دشمن مقابله کنیم

بهارستان- فرماندار شهرستان بهارستان با بیان اینکه، دشمن، حوزه تعلیم و تربیت و نسل نوجوان و جوان مارا هدف قرار داده است، گفت: ما هم باید با تولید محتوای مناسب، به مقابله با هجمه های فرهنگی دشمن بپردازیم.

به گزارش شجرنیوز از بهارستان، عبدالله نوحی روز یکشنبه در نشست شوراهای آموزش و پرورش نواحی یک و ۲ شهرستان بهارستان تاکید کرد: نباید با غفلت از تعلیم و تربیت در مدرسه، آن را در فضای مجازی رقم بزنیم.

وی با بیان اینکه نه فقط آموزش و پرورش بلکه شورای آموزش و پرورش متولی امور است، اظهار داشت: این شورا باید تصمیم های لازم را برای هماهنگی امور و برنامه ریزی های لازم اتخاذ کند.

این مسئول جمهوری اسلامی را ثمره خون بیش از ۲۵۰ هزار شهید خواند و خاطرنشان کرد: کسانی که در آموزش و پرورش هستند باید جایگاه خود را قدر دانسته و نقش الگویی و تربیتی خود را حفظ کنند.

فرماندار بهارستان رتبه بندی معلمان بعد از ۱۱ سال را یکی از اقدامات مهم دولت در زمینه آموزش و پرورش برشمرد و یادآور شد: در بهارستان نیز برای اولین بار، ۱۰ مدرسه ۱۵ کلاسه همزمان در حال احداث و ۱ سالن ورزشی و چمن مصنوعی در محوطه مدارس در حال تکمیل که در تاریخ شهرستان بی نظیر است.

نوحی با تأکید بر لزوم ساماندهی و شاداب سازی مدارس، افزود: با توجه به همزمانی بازگشایی مدارس با هفته دفاع مقدس و جشن های ربیع، انتظار داریم مدارس در این زمینه پیشقدم شده و نسبت به برگزاری جشن های متناسب اقدام کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، یادآور شد: دشمن به دنبال ایجاد یأس و ناامیدی در مردم است و باید نسبت به ایجاد امید و شور و نشاط اجتماعی در بین آنها بویژه رأی اولی ها که عمدتاً از بین دانش آموزان هستند، اقدام کنیم.

در این جلسه مدیران آموزش و پرورش ناحیه یک و ۲ از مصوبه های جلسه قبل و پیگیری آنها گزارشی ارائه کردند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: ایرنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.