اخبار شهرستان فیروزکوهاخبارخبر مهمدر استان

فرماندار فیروزکوه اعلام کرد؛ دستگیری ۲ نفر به اتهام شعارنویسی و تبلیغ علیه نظام در فیروزکوه

فیروزکوه- فرماندار فیروزکوه از دستگیری دو عامل فراخوان شعار نویسی و تبلیغ علیه نظام در روستاهای این شهرستان خبر داد و گفت: پرونده قضایی برای این افراد تشکیل شد.

به گزارش شجرنیوز از فیروزکوه، محمد حیدری منش فرماندار فیروزکوه با اشاره به تشدید اقدامات همه جانبه مجموعه شورای تأمین فیروزکوه برای برخورد برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی اظهار داشت: برابر قانون قاطعانه با مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد می‌شود.

وی گفت: سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات فیروزکوه هفته‌های گذشته در پی دریافت گزارشاتی مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه شعارنویسی و تبلیغ علیه نظام به نفع گروه‌های معاند در روستاهای این شهرستان، رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

رئیس شورای تأمین فیروزکوه با بیان اینکه سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره اطلاعات فیروزکوه با اقدامات فنی هویت دو متهم این پرونده و مخفیگاه آن‌ها را شناسایی کردند، بیان داشت: دو عامل شعارنویسی در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

فرماندار فیروزکوه در پایان به تشکیل پرونده برای دو متهم مذکور و معرفی آن‌ها به مرجع قضائی اشاره کرد و از مردم خواست در صورت اطلاع از فعالیت مجرمانه و انجام اقدامات ضد امنیتی، مراتب را در اسرع وقت اطلاع دهند.

با ما در شبكه هاي اجتماعي همراه باشيد: اينستاگرام شجرنيوز ، تلگرام شجرنيوز

منبع: مهر

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا

مسدود کننده تبلیغات خاموش کنید

برای استفاده راحت و روان تر از سایت و نمایش صحیح صفحات لطفا مسدود کننده تبلیغات سایت رو غیر فعال کنید.